Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érezte már így?

Más is érezte már így?

Figyelt kérdés
1 éves a fiam, de olyan eleven és hisztis és annyira belefáradtam már. Meddig lesz még ilyen nehéz vele Anyukák?? Ti is voltatok már ilyen ,,mályponton"??? :-( 24 éves anya
2012. okt. 9. 18:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Totál ki vagyok már :(
2012. okt. 9. 18:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom hogy egy cipőben járunk, még tart kicsit, de nem sokáig, ki kell bírni, mást nem tudok ajánlani, mély levegő és néha pici kiruccanás a férjeddel.
2012. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Keveset találkozok a párommal... Nem vagyunk külön, de én a szüleimnél vagyok leginkább. Munka miatt keveset találkozunk. Van hogy sírok meg minden. Nem bírom már. Hagyjam üvölteni a kiságyban? Menni még nem tud, vezetgetni kell órákig és nem fárad el, éjszaka se alszik végig. :-(
2012. okt. 9. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani,de nálunk 1 éves korban kezdődött a hiszti és egyre nagyob hisztiket csinál.Most 2 éves és nem sokkal jobb a helyzet,de mostmár megérti,hogy nem ér el vele semmit,de azért próbálkozik keményen:)

Kitartás!

2012. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Mondjuk én már nagyon ritkán érzem ezt. Sőt, ha jobban belegondolok már nem is érzem, pedig elég nehéz még most is, fogzik nincs alvás, se éjjel se nappal, nincs evés, csak a jövés menés pakolás, és én tök egyedül vagyok. Örülj annak, hogy ott tudsz lenni anyukádéknál, és nem vagy tök egyedül egy gagyogó gyerekkel napi 24 órában.

16 hónapos múlt az én gyerekem....most is kijut mindennapra valami, szóval nem esz könnyebb, csak Te leszel edzettebb:-) Biztos lesznek még mélypontok, pláne mensi előtt...de ez van:-)

38 éves anyuka

2012. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!