Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan aki úgy...

Van köztetek olyan aki úgy érezte ő a világ legrosszabb anyukája?

Figyelt kérdés
Mire végre belejövök valamibe, már kezdődik is az új korszak, új problémákkal, kérdésekkel. Most jön a foga nem is tudom hogy segítsek rajta, egész nap hisztis, kész kihívás a közértbe is elmenni.
2012. júl. 19. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hazudik az a szülő, aki a "pályafutása" alatt nem esett kétségbe és nem érzett kételyeket magával kapcsolatban.

A gyereknevelést nem lehet megtanulni! Mindig vannak problémák és lesznek is.

Valamelyik korszakot úgyis "vissza sírjuk". :)))


Kenheted az ínyét, adhatsz neki rágókákat, kekszet vagy keményebb kiflicsücsköt.

Nekem még a Nurofent ajánlották, ha már nagyon nem bírja elviselni a fájdalmat. Nekünk ez bevált. Igaz, 1ml-t adtam neki és éjszakára, de csodákat tett.


1 éves, 15. foga jön. Kicsit már tele a tököm vele, de neki jobban .. és mérhetetlenül sajnálom szegényt :(

2012. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont most érzem magam annak... Olyan dolog történt, amiből szerettem volna ha a lányom kimarad... Remélem, hogy a mi hülyeségünk miatt nem lesz lelki gondja, ill, hogy elfelejti ami történt.

A fogzásos dolgon pont vasárnap estünk túl, úgyhogy frissek az emlékek. ÉN úgy csináltam, hogy dörzsöltem az ínyét, adtam neki babapiskótát, kifli végét, hűthető rágókát, bekentem dentinox-szal. Ezen kívül sokat játszottunk, leültem hozzá a padlóra, pakoltunk, sétáltunk, mondókáztunk. Ha tovább sírdogált, akkor felvettem, és úgy sétáltunk, nézelődtünk.

És ne aggódj, nem vagy rossz anya. Minden korszaknak megvan a saját nehézsége, de meg kell oldani. Ennyi a titok nyitja, mert ha másnak sikerült, miért pont nekünk ne sikerülne? :)

2012. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakran érzem, hogy nem vagyok az anyák gyöngye, de amikor leejtettem, és eltörött a combcsontja, azt hiszem, kevesen érezték magukat nálam szörnyűbb anyának.
2012. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos néha én is annak érzem magam. Nemrég kezdett el felállni a kicsim. Már többször elesett, annak ellenére hogy ott ültem mellette, nem is azzal van a gond, hogy esik néha mivel tudom hogy így tanul belőle, hanem azzal hogy ott vagyok és mégis hátravágódik. Másik dolog: kb.2hónapja a pulóver cibzárjával odacsíptem a kis nyakát, ami csúnyán kifakadt és vérzett, sajnos megmaradt a heg is :(, erre ma ugyanígy jártam, szerencsére ez már nem látszik és egy jó nagy ordítással megúsztuk. Tudom nem nagy dolgok ezek, de olyan felelőtlennek érzem magam, hogy nem figyelek oda kellőképpen. De remélem ennél nagyobb gondunk nem is lesz.
2012. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!