Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után tényleg legyengül...

Szülés után tényleg legyengül az anyukák immunrendszere? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én 3 hónapja szültem, korábban nagyon ritkán voltam beteg, most meg még tél sincs, de már 1,5 hete nem bírok kikeveredni egy torokfájós köhögős valami vírusból, már 6. napja szedem az antibiotikumot. Ezért lehet, mert legyengült az immunrendszerem?
2012. okt. 9. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma 7 hetes a babám. én eddig nem éreztem semmit, h gyengültem volna. Sőt: terhesség alatt elmúlt a frontérzékenységem, az allergiám, és az asztmám is.
2012. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem gyengült, igen. Szoptatás alatt is javasolják a terhesvitamin szedését, hát én nem is tudom, mi lett volna, ha annyi vitamin sem kerül belém. De aztán lassan visszaállt minden a régi kerékvágásba. Addig is mindenképp szedj vitamint!
2012. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 deadly108 válasza:
Legutolsó dolog hogy antibiotikumot szendék van pl természetes antibiotikum készítmény is és terhesség alatti és utánra is multivitamin. 6 hetes vagyok és én ezeket szedem.
2012. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet! Nem jársz közösségbe, így jobban megvisel, ha valamit benyelsz! Gondolom olyan antibiotikumot kaptál, amit szoptatás mellett lehet szedni vagy nem is szoptatsz! jobbulást Neked!
2012. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5 hete szültem, 4 hete fáj a torkom, köhögök! 1 hétig szedtem Augmentint (szoptatás alatt is szedhető...), de attól sem gyógyultam meg...

Nekem nagyon lement a vas szintem a terhesség alatt, szedem is a Maltofert.

2012. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Érdemes szülés után is még jó darabig multivitamint szedni, és több gyümölcsöt enni, mint amúgy.
2012. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!