Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós kislányomon nem látszik...

3 hós kislányomon nem látszik a BCG oltás helye. Volt másnál is így?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos azt mondta nem kell újraoltani, ez az új irányelv. De mindehol azt olvasom, ilyenkor új oltást kapott a baba. Ez tényleg így van?
2012. okt. 10. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondta a védőnő, hogy már nem oltanak újra. De még 6 hónapos koráig kijöhet a reakció, régebben addig vártak.
2012. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4 és fél hónapos és neki sincs meg a helye. A középső fiamat(aki most 12 éves)újraoltották, mert nem volt heges az oltás helye! Ha jól emlékszem fél éves kora után. De most olvastam én is arról, hogy az új irányelv szerint nem kell újra oltani a babákat, ha az oltás nem fakad ki!
2012. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kis hónalját is. Nem e érzel ott csomót. Ha igen akor ne ijedj meg akkor az az oltástól van. Szólj a gyerekorvosnak és utána azt ki kell venni, viszont később sem kell újra oltani.
2012. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!