Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek /4 honapos lusta...

Timike26 kérdése:

Mit tegyek /4 honapos lusta baba//?

Figyelt kérdés

nemsokàra nègy honapos lesz a kislànyom,ès ha hasra rakom,nem hajlando emelni magàt,csak max 1 percre,utàna fordul vagy balra vagy jobbra ès cumizza azujjàt,ha kiveszem a szàjàbol,àtfordul a màsik oldalra ès megint.csaka fejèt forditja,nem akarodzik àtfordulni se,pedig tudna ha akarna.mert màr volt rà pèlda.

van valami amivel segithetnèm?/a jàtèkok,szines,zenèlo,puha,ràgnivalo stb-t màr probàltam.ès ha magamra rakom akkor is a helyzet ugyanaz.ha mellete vagyok ès beszèlgetnèk vele,ugyszintèn.


2012. okt. 11. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lusta, bőven ráér átfordulni még... ne erőltesd, úgyis akkor fogja csinálni ha megérett rá. Tedd többször hasra ha tiltakozik akkor fordítsd vissza.
2012. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szokott hason fekve a karjára támaszkodni?
2012. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de csak nem a teljes kèzzel,hanem csak konyoknèò behajlitva tàmaszkodik egy keveset..de annyira minimàlisnak tartom hogy lehet szuksèges valami segitsèg neki.amugy nagyon èlènk,mosolygos baba.
2012. okt. 11. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is most 4 hónapos, kb 10 percet bír hason, aztán csak véletlenszerűen fordul meg esetleg, mert még azt sem szokott nagyon. szóval ne aggódj szerintem, minden baba más és más.
2012. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!