Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok így?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 4 hónapos 6,5 kg-os babám újszülött kora óra utálja a mózeskosaras babakocsiját (kaptuk). Üvöltött benne, rúgkapált, így nem erőltettem neki. Van nekünk egy kölcsön kapott Pierre Carden babakocsi, amihez felcsatolható autósülés is van (12 kg-ig használható úgy tudom). Ezt imádja, 3 hetes korától alszik benne minden nap a séták alkalmával. Most lehet le leszek szidva, hogy a gerincének nem tesz jót stb. stb. De eddig 2 gyereket szolgált ki a kocsi, egyik sem lett sérült. De nem is ez a lényeg. Most, hogy jön a hideg idő, a baba be van öltöztetve kiskabátba vagy overálba. A hordozóba már alig fér így, viszont ez őt nem zavarja, mert 10 perc után alszik. Igaz fészkelődni nem nagyon tud, mert totál kitölti a ruhája a hordozót. Meleg puhaság veszi körbe. Ma ismét próbálkoztam a mózes kosaras babakocsival, de nagy üvöltés lett a vége. Azt akartam, hogy kényelmesen kinyújtózkodhasson. A babám imád séta közben nézelődni, nem szeret feküdni, és a "plafont" nézni. Tudtok nekem ajánlani olyan babakocsit, aminek a hordozós része szélesebb? Vagy ezek szabvány szerinti méretűek? Előre is köszönöm a válaszokat!

Egyébként úgy tervezem, hogy a sportkocsis változatot lábzsákkal olyan december közepén fogom neki bemutatni. Akkor már fog tudni ülni, és hátha megszereti. De addig is várom a véleményeket!


2012. okt. 11. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Sport kocsi rész, egy kispárna a háta mögé. Próbáld ki, hátha tetszik neki. Vagy csak szimplán a mózesbe rakod a babát, a háta mögé párna. Így is meg van picit emelve. Én úgy tudom, hogy a hordozók szabvány méretűek... (Vagy ha van sok pénzetek, nézd meg a bergon q12-t. Annak a mózesét meg lehet emelni.)
2012. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is mindenképpen asportkocsis megoldást tartom a megfelelőnek.Nyugi,az én fiam is rosszul volt ennyi idősen, ha fektetni próbáltam. Én akkor kezdtem el megemelni a sport részt és IMÁDTA az első perctől, hogy kilát és nézelődhet.

Így kényelmesebb neki sokkal, a bundazsák is elfér és jobban be tudod öltöztetni a hidegebb időben; viszont fog tudni mocorogni és nem fog elgémeredni mindene.

Szóval szerintem bátran próbálhatjátok már most a sport részt, ne várj vele decemberig.Nyilván nem derékszögben kell a gyereket beleültetni; így semmi baja nem lesz a gerincének.

2012. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! A Bergon babakocsi nem rossz, talán használtan vennék egyet, ha a mózeskosaras kocsit el tudnám adni. És kedves 2.: kipróbálom holnap a sportkocsis változatot. :)
2012. okt. 11. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
A bergon nagyon jó,a legnagyobb a mózese és dönthető.Imádjuk.De előtte tényleg próbáld meg a sportkocsit nyugodtan.Annyira döntsd csak meg mintha hordozóba lenne,lehet tényleg csak az zavarja,hogy nem lát,vagy kicsit görnyedve "magzatpózba" érzi jól magát.Nem pici már,és a hordozó se vízszintesen tartja.
2012. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bergon kicsik nagyon gyérek.

Mondjuk én nagyon nem tartim jónak, hoyg hordozóban sétáoltatod, de te tudod. A garco smyionak jó méretű a hordozója, 17 hónapos majd 90cm.es fiam még mindig elfér benne.

2012. okt. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a bergonok jók,de,hogy egy 17 hós gyermeket még hordozóba rakni,szerintem az a nem jó dolog!!!Hogy fér el benne,tuti nem kényelmes neki,már rég fut,de még hordozóba vaaan????
2012. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!