Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek neheztelnem kéne...

Szerintetek neheztelnem kéne a férjemre amiért másfél-2 havonta elmegy sörözni a barátaival vagy ez még belefér? Lent

Figyelt kérdés

Kislányunk 9 hónapos. Kb. másfél-2 havonta megy a férjem beülni sörözni a haverjaival munka után, esténként, ilyenkor kb. este 11-re ér haza, így aznap nem találkozik a kislányunkkal, egész nap én vagyok egyedül itthon vele.

Anyósom szerint minek megy, már inkább családostul kellene találkoznunk a barátainkkal és azok családjával együtt (már akinek van), nem így elmenni inni egész estére.

Egyébként rendben van a házasságunk, a férjem sokat segít mindenben és a kislányunkkal is foglalkozik. Szerintetek sem kéne soha így "kimaradnia" a férjemnek, ha már van babája is, vagy ez még belefér?



2012. okt. 11. 19:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, sőt inkább fura, hogy csak ilyen ritkán megy. Akár heti rendszereséggel is beleférna, mi általában havonta 1szer mozdulunk ki egyedül.
2012. okt. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Teljesen belefér, főleg, hogy be is segít. De azért együtt is mozduljatok ki, meg te is egyedül.

Anyós azért már idősebb, másképp látja a dolgokat.

2012. okt. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az en ferjem kb 2hetente megy es szerintem ezzel nincs semmi gond!Sokat dolgozik ha itthon van mindent megcsinäl a babäval es ha nekem van programom ö is vigyäz a manora!Söt en nem gyakran megyek el este de ö mindig mondogatja hogy menjek en is mozi stb!Szerintem ennyi kell nekik is es nekünk is!
2012. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Minden héten nekem mondjuk nem férne bele, de így ok.

Én csak napközben hétvégén szoktam ritkán elmenni vhova mert este szopin alszik el a baba és ahhoz kellek :-)

2012. okt. 12. 07:58
 15/18 anonim ***** válasza:
Simán belefér! Az én párom hetente 1x megy focizni és hetente 1x sörözni. Nekem ez is belefér, a 2 hónapos baba ellenére. :)
2012. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog hogyne férne bele!NEki is ki kell kapcsolni valahogy.az én férjem heti 4-szer teniszezik,és nekem ez is belefér,hiszen ha nem csinálná, a feszültséget ne adj ISten itthon vezetné le,inkább püfölje a labdát.ha tiltanád rosszabb lenne.
2012. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is bőven belefér. Nálunk 8 hetes baba mellett csináljuk, hogy apa heti 1x foci, akkor este nem is látja a babát, meg heti 1x sör, ugyanazzal a bandával, akkor viszont fél 8körül, fürdetés után indul. "Cserébe" :o) egész szombaton övé a kislányunk, én pedig nyugodtan tehetek-vehetek itthon, elmehetek vásárolni, barátnőzni, vagy amit akarok. Ha nem vagyok otthon, lefejt tejcsit kap apától, és amikor hazajövök, begyűjtöm és lefagyasztom a következő hétre való adagot.

Anyósnak meg nem kell mindent tudnia, ha ennyire kiakad rajta, ahogy kivettem, úgysem laktok együtt.

2012. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pont ahogy Te írod, hetente durva lenne, de így teljesen oké, főleg, hogy nem "tipikus pasi", aki minden gyerekkel kapcsolatos dolgot csak Rád hagy!
2012. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!