Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kézben altattok még?

Kézben altattok még?

Figyelt kérdés

Még mielőtt valaki rám förmedne,csak segíteni akarok.Én is kézben altattam,11 hónapig.Már nagyon kétségbe voltam esve,hogy majd 2 évesen is ringatni fogom,aztán kipróbáltun k valamit. Van a manó szobájában egy heverő,így leraktam alvásidőben az ágyába aludni,és lefeküdtem a heverőre én is,mintha aludnék,de nem szóltam hozzá.Volt hogy egy órába is beletelt,de elaludt egyedül,De NEM sírt,amit amúgy én nem tudnék hagyni ezért is nem ment nekem a sírni hagyós módszer.

Most pedig már eljutottunk oda,12,5 hós,hogy lerakom az ágyába és ki tudok jönni a szobájából.,magától elalszik.

Az tudja csak milyen nagy szó ez aki szintén kézben altatott.

Szval ha van lehetőségetek,próbáljátok ki,és ne hagyjátok sírni,és ne is legyetek elkeseredve mert látjátok magától megoldódik minden.

Tudom ez nem azt jelenti,hogy miden babára érvényes,hisz minden baba más,de miért ne jönne be másnál is,anélkül hogy sírna a kicsi.,


2009. aug. 6. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem kellett kézben altatnom. Ennek ellenére aranyos, hogy leírtad a tapasztalatod és segíteni szeretnél másoknak.

Jó végre ezt olvasni.

2009. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj az en 8 honaposommal, h vele ezt sajnos nem tudnam kivitelezni olyan orokmozgo. Ha nem alszik, akkor megnem all egy pillanatra sem, foleg azota, h kuszik. Nem is csendes tipusu baba, kiabal, sikangat, ha nem tetszik neki valami. Egyebkent nem ringatva, hanem szopizva alszik el. Szeretnem leszoktatni rola, de nincs otletem, h hogyan. Azert koszonom, h megosztottad velunk.
2009. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! A fiam hasfájos volt igy én is tapasztaltam, hogy milyen,de ahogy lecsandesedett ugyan igy mint te, segitettem neki. Én énekeltem is behunyt szemmel és rövid idön belül megszokta és majd egyedül is elaludt. Este érdekes modon soha nem altattam,hasfájás alatt sem. A lányomat 1-2 alkalommal altattam,hogy érezzem a közelségét. Most is beszélget a szobában és szép lassan elalszik.
2009. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos a kisfiam, de sosem altattam kézben. Eleinte magam mellett elszenderült a nagyágyban, és átraktam a kiságyba, de ez is hamar elmúlt, mert nem aludt be rögtön a szopik után. Most már csak látszik, hogy mikor nyűgös, fáradt, akkor ugyanazzal a szöveggel szépen berakom az ágyába, és néhány perc tevés-vevés után elalszik, van, hogy cumival, van, hogy anélkül. Ha nyűgös, végképp nem hagyja magát babusgatni, akkor nagyon szar, mert ki kell várni, hogy kiüvöltse magát, aztán elalszik magától... :( Ennyit arról, hogy én nem hagynám sirni, de olyankor semmit nem hagy, kifesziti magát a karomból, kiköpi a cumit, dobálja magát, és azt vettem észre, hogy ha magára hagyom elaludni, hamarabb megy (5-10 perc). Ez van. Kézben amúgy sem szeret annyira lenni, most melege is szokott úgy lenni, egy idő után jelzi, hogy tegyem csak le :) Max az ölemben ül és matat az asztalon előtte például.
2009. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi, megnyugtattál, egyre nehezebb a lányom, s csak ringatva alszik el úgy hogy közben "dalol" hozzá, nagyon aranyos, csak néha már leszakad a karom! :)
2009. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A 8 hós baba anyujának,látod azért írtam,eljön a Ti időtök is,most nehéz,de lesz könnyebb,hisz ő is változik majd,kitartás!
2009. aug. 7. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!