Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3.5 hós babám tegnap óta nem...

3.5 hós babám tegnap óta nem akar szopizni. Üvölt mert olyan éhes de a mellemtől elfordul. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Próbáltam erőltetni hogy a szájába vegye de csak sír és elfordítja a fejét.Néha fintorog is.Leakar szokni a szopizásról?Viszont az ínye eléggé fáj meg nyálzik is esetleg a fogzás miatt lehet?De az anyatejci sem kell neki.Üvegből a tápszert megissza.Szeretném még szoptatni de nem tudom mit csináljak.
2009. aug. 6. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Probald meg felalomban megetetni, olyankor jobban elfogadjak a cicit. Gyorsan rajonnek am, h uvegbol konnyebben jon, es ki is hisztizik:-)
2009. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. A védőnő mondta, hogy egy napig ne szoptassam, és ne cumiztassam. 1 napig csak pohárból, vagy kiskanállal etesd, és akkor megint rá fog jönni a cicizésre. Nálunk ez bejött.
2009. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy voltam a lányommal, nekem kezdettől fogva volt anyatejes+ tápszeres. Sajna nem hajlandóak dolgozni a cicin, mert az üvegből egyből folyik. Mi odáig jutottunk a 3. hónapra, hogy már fuldoklott is a cicitől, igaz addigra már alig volt pár szívásnyi tejem. Én itt be is fejeztem a szoptatást.
2009. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2szer is volt ilye. Egyszer, amikor savanyúkáposztát ettem, 1,5 napig nem szopott. Aztán meg kevés lett a tejem és csak félálomban, éjjel ill. hajnalban tudtam szoptatni. fejd le a tejet, nézd meg van-e elegendő. Add neki, amíg lehet. HA nem más fagyazd, jó lesz majd hozzátápláláskor a krumplicskát hígítani vele. Kitartás!
2009. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

cumizavar

nálunk is ez volt

2009. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg nek fejni a tejet. ha ennyire nem fogadja el, akkor lehetséges, hogy a foga a baj. ha a cumisüveget elfogadja, akkor egye abból a tejet. átmenetileg jó megoldás lehet ez is!
2009. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy menstruálsz? Mert az én lányom akkor nem fogadta el. Le kellett fejni a tejet és feles tejet csinálni belőle, azt cumisüvegből megitta.
2009. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!