Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit ajánlanátok a gyerek...

Ti mit ajánlanátok a gyerek szájára?

Figyelt kérdés

Nagyon piros ill. száraz mindig a szája körül már legalább 2 hónapja, elvittem e gyerekorvoshoz, írt is neki egy krémet rá, viszont azt 1 nap csak 1-szer lehet használni és nem is hat szinte semmit se. Most 1.5 éves, a gyerekorvos azt mondja a sok nyála meg a szél miatt olyan.

Sokat folyik a nyála, hiába törölgetem mert jön a foga is, meg még mindig mindent a szájába vesz. Mit kenjek a szája köré hogy legalább egy kicsit szebb legyen?


2012. okt. 12. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a nivea krémet.
2012. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy patikában vehetsz tiszta Vazelint.Az védőréteget képez és nem ázik le olyan hamar.Nálunk bevált.
2012. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teavajat! Nálunk csak az vált be, előtte számtalan krémet (doki által felírt gyógyszertárit is) próbáltunk.

Ezzel annyiszor kened, ahányszor akarod, és az sem baj, ha lenyalja. Kicsit büdös lesz tőle a gyerek, de az eredmény miatt megéri!

2012. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott valami.

nekem (felnőttnek) is voltak hasonló tüneteim amikor illó olaj (ízesített teából) vagy valami erősen fűszeres ill sós dolog kerül az ajkamra. Hidegben anélkül is előfordul hasonló, amikor kifújja a szél. Olyankor a kezem is szárazzá válik és kirepedezik Ha valamivel be kell kenni, az semmiképp ne legyen illatos, szerintem ez fontos. A természetes dolgok, mint a természetes vaj és tejföl jobbak lehetnek rá mint a krémek.

2012. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!