Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiöntsem? Délután fejtem le a...

Kiöntsem? Délután fejtem le a tejet, betettem a hűtőbe. Nem tudtam mennyit fog kérni a pici, mindet megmelegítettem. A 3/4-e megmaradt. Öntsem ki, ugye (bár megszakad miatta a szívem)?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, annak már annyi
2012. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha már megmelegítetted, akkor igen. Máskor csak egy részét kínáld oda és a maradékot lefagyaszthatod.
2012. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
KÖSZI lányok...máskor okosabb leszek.
2012. okt. 12. 18:57
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
hú basszus és hányszor jártam így!sajnos igen mehet a lefolyóba....
2012. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
NEM kellett kiöntenem!10 perc pihenés után megitta.Azt hiszem ez jó lecke volt.
2012. okt. 12. 22:44
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért szakad meg a szíved pár csepp tej miatt?

Ha tényleg ez a legnagyobb problémád, nagyon irigyellek...

2012. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
6-os!Te nem vagy komplett az tuti!Van aki alig tud magából kifacsarni pár ml-t annak igenis nagyon rossz érzés ez!Nem mindenki van eleresztve napi 1l anyatejjel!Nekem akkor is fáj a szívem ha valami kaját kell kidobni....Az anyatejnek minden cseppje kincs!azzal táplálod a gyerekedet te nagyon okos!
2012. okt. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan az a pár csepp több lett volna,mint 1 dl...és igen,ez a legnagyobb problémám,ám Neked ehhez nem sok közöd van.Kedves utolsó:Neked is köszönöm!
2012. okt. 13. 11:58
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es, nem mondod, de jó hogy így felvilágosítottál, hogy mire jó az anyatej, eddig eszembe nem jutott volna. Képzeld el, hogy ismerem, milyen az, amikor valaki órákat kínlódik pár csepp tejért, sajnos. És volt, hogy nekem is ki kellett öntenem. De hogy ezért valakinek megszakadjon a szíve... hát nem tudom, nekem volt már ennél nagyobb gondom is :)
2012. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A Jó Isten áldjon már meg,mi a fenét kötözködsz?!Átvitt értelemben írtam.Igazán sajnállak,hogy nem tudsz olvasni a sorok között.Azon kívül engedtessék meg,hogy úgy írjak ki egy kérdést,ahogy NEKEM tetszik!És nyugodtan irigykedhetsz:bár 3 gyerekem van-a pici 2 hetes-valóban nincsenek gondjaim(a férjem tökéletes,és szerencsére az anyagiak miatt se kell,hogy fájjon a fejünk).És örülnék,ha nem pontozgatnád le a NEKEM írt válaszokat!
2012. okt. 13. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!