Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik meg egyszerre a...

Mennyit eszik meg egyszerre a 4 hónapos kisbabátok?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 hónapos lesz, de nem bírok belediktálni 100-130 ml-nél többet. Éjszaka alszik, kénytelen vagyok nappal megetetni vele az adott napi mennyiséget, de már nagyon elege van belőle, hogy mindig enni kell. Tápszert eszik, tejem sajnos nincs. Egyre kevesebbet eszik, nem tudom, hogy csináljam. Ha kiéheztetem, akkor sem kell neki. Soha nem éhes :(

2012. okt. 13. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is pont ez a gond, a kisfiam bár anyatejes, de ő is kevesebbet eszik.:( A védőnő szerint nem kell aggódni, majd visszajön az étvágy, most többet mozgolódik, és ez tele pocakkal nem olyan kellemes(van benne valami). 5x eszik egy nap, reggel eszik kicsit többet, 180-200g, a többi 130g körül.
2012. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is eddig benyomta a 250ml tejcsit és most már lecsökkent felére. De nem aggódom,eddig nőtt mint a gomba most már elvileg nem híznak sokat gondolom így enni sem esznek annyit. Most már van fontosabb dolog is nekik. :DD Majd lesznek még nekik hullámok mikor többet esznek. :) Amúgy az én babám is 4 hónapos. :) Mekkora a babád?
2012. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3300 gr-al született, 2 hét múlva lesz 4 hónapos. Most 6550 gr. Fejlődik rendesen, kis kerek. Sosem evett szívesen, de most sehogysem. Már csak akkor tudom megetetni, ha alszik, mert borzasztó hisztit levág, attól független, hogy éhesnek kellene lennie. Tudom, hogy van miből leadnia, de egy pár napja nem sokat, de fogyogat. Már előre félek a hozzátáplálástól, a kiskanáltól egyenesen rosszul van, kirázza a hideg.
2012. okt. 15. 08:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 és fél hónapos és 3 hete már csak álmában eszik. A kanalast elfogatta 3 napig, nagyon megörültem, de azóta már az sem kell neki. Marad az álom etetés, de én már teljesen kiborultam. Ti hol tartotok? Orvosnál voltatok?
2012. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
en kicsim 4honapos lesz o eddig nagyon jol eszik 200ml tapszert,es mar eszik almat pepesitve kekszel nagyon szereti :)
2013. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom, hogy régi a kérdés, de később rendeződött a babátok "nem evése"? Mi most járunk ugyanebben a cipőben...csak álmában tudom etetni. Sajnos nem is gyarapszik rendesen (heti 50-80gr).
2016. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!