Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a legnépszerűbb játékok a...

Mik a legnépszerűbb játékok a fél év körüli babátoknál?

Figyelt kérdés
Miket érdemes venni a 6 hós fiamnak szerintetek?
2012. okt. 15. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

MAM rágóka (első fogakra való, hasonlít a cumihoz)

Puha babakönyv, lufi:)

2012. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az a kor amikor különösebben semmit nem érdemes venni mert úgyis inkább már a távirányító, telefon...stb fogja érdekelni. Viszont ilyenkor már nagyon jól lehet velük bújócskázni. Mondd neki hogy kukucs, bújj el valahova ahol nem lát csak mondjuk a lábadat (néha nézz ki hogy azért lássa hogy ott vagy)és oda fog menni megkeresni (ha már kúszik vagy mászik). Egy idő után bárhol megtalál. Nagyon mókás játék! Vagy ha feltétlenül venni akarsz valamit akkor vegyél zenés cd-t amin vidám gyerekdalok vannak. A babák szeretik ezeket hallgatni nagyon!
2012. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, magában az én lányom egy félig töltött ásványvizespalackkal játszott el a legjobban.
2012. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is a flakonokat imádja. Meg a szalagok, madzagok, megkötők. Én nem is veszek semmi játékot neki mostanság már. A multkor is vettem egy olyan szép zenélő vonatot. Nekem nagyon tetszik , ugyhogy én szórakoztatásomra vettem , leginkáb. Nem érdekli a fiamat.
2012. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, a telefon távirányító az tuti :))))de csak az igazi, a játéktelefon nem kell neki :))
2012. okt. 15. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Távirányító, telefon, ásványvizes flakon, szatyor megpakolva-bár ezt nem szoktam neki odaadni és a cica!

van 2 macskánk (szobába nem jöhetnek) és ha meglátja őket gagyog, kiabál, nyújtja a kezét, csücsörít nyitja a száját hogy Ő meg akarja kóstolni őket..

és még a vitaminos doboz tetszik ahogy csörög :)

2012. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!