Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek el a bilizést...

Mikor kezdtétek el a bilizést a babátoknál és hogy haladt?

Figyelt kérdés
Maga a folyamat is érdekel, hogy hogyan kezdtétek rászoktatni, illetve átszoktatni.
2012. szept. 6. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

1 évesen kapta a bilit, akkor hú de sok reményt főztem hozzá, ráültetgettem, majd elraktam :D

2 év3 hónaposan elővettem a bilit, levettem róla a pelust (elég drasztikusan, csak alváshoz adtam rá, amint felébredt egyből vettük le és biliztünk)

2 hétig voltak balesetek, majd szobatiszta lett. ez idén márciusban volt. nyáron nappali alváshoz is elhagytuk a pelust de most 2 hete visszaadtam rá mert alvás közben megint bepisilt, de végülis még 3 sincs, ráér alváshoz leszoktatni

2012. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 éves, már egy ideje játszik a bilivel, és ül rajta, de nem tudta mire való, aztán észrevettem, hogy amikor felébred délelőtt és délután száraz a pelus és akkor pisil, amikor kibontom. Így amikor felébred, ráteszem a bilire és belepisil, néha pedig belekakik. Természetesen ez még nem vált szokásá, de ha belesikerül, akkor örülünk.

Nekem azt mondta a védőnő, amíg nem tud járni ne ültessem rá, mert amint elindul egyedül, fel fog állni a biliről. A lányom nem tud járni, de amikor látom, hogy elege van leveszem róla, ne érezze kötelességnek hogy rá kell ülni.

2012. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!