Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen surun testapolozod a...

Milyen surun testapolozod a babad boret es milyen testapoloval? Es a babad korat is ha megirnad, koszi.

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia,


A kislányom 9 hónapos lesz, én még sohasem kentem be testápolóval. Gyógyszertári fürdetőkenőcsöt használunk a fürdéshez, és nem száraz a bőre.

2011. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

minden nap fürdik, és fürdés után mindig bekenem tetőtöl talpig. Eleinte a gyógyszertári vitaminos krémmel, utána meg johnson, meg rossman-dm saját márkás babaápoló krémekkel. 8hónapos most.

Egy időben babaolajat tettem a fürdővizébe- hát attól volt igazán gyönyörű bőre!! csak már utáltam mosni a kádat utána- így váltottam a krémekre. :-)

2011. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
ma 8 hós és se testápoló, se olaj
2011. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1 eves, nem hasznalok nala testapolot. A noverenel - mar 6 eves - sem hasznaltam. A vizunk nem annyira kemeny, nem szaritja a boruket.
2011. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Eleinte használtunk nivea baba testápolót, de párszor elmaradt, és anélkül is nagyon szép volt a bőre - azt hittem, hogy a víztől száraz lenne krémezés nélkül, de nem az. Így elhagytuk a krémet, és gyönyörű puha bőre van - 16,5 hónapos.
2011. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7,5 hós. Nivea van hogy naponta vagy hogy kétnaponta.
2011. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Minden nap fürdik és pancsi után bekenem gyógyszertári testápolóval. 7hós
2011. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19 hónapos, hetente egyszer bekenem Nivea Baby-vel. Feltéve, hogy eszembe jut. :-)
2011. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1 éves a lányom és attól függ mennyire nyügös,de heti 4-5 alkalommal biztos,ha tudnám minden nap,mert neki nagyon kényes a bőre és hamar kiszárad.jelenleg még a gyógyszertári testápolót használom.
2011. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Eleinte nem kentem, de súlyos ekcémás lett, így minden nap kenem fürdés után Babe testápolóval, sőt amikor nagyon csúnya volt a bőre reggel-este kentem. Már több, mint 1 éve tünetmentes.

Már nem baba, 2 éves, de kb. 4 hónapos kora óta kellett kenni. Gyógyszertárival kezdtük, de az az ekcémára nem vált be.

2011. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!