Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat néz mesét az 1 éves fiam?

Sokat néz mesét az 1 éves fiam?

Figyelt kérdés

Csak, ha egész nap egyedül vagyok vele,akkor kapcsolom be neki Bogyó és Babócát, gyerekdalok egybefűzve,mondókák.....stb. Van hogy mind végig nézi egy kukk nélkül vagy hangosan röhögve, ez kb másfél-2 óra, néha megszakításokkal. Nagyon aktív fickó, ezen kívül egész nap mozgásban vagyok vele, séta, könyvlapozás, mondókázás, csikizés...tudjátok.

Lelkiismeret furdalásom van miatta,de nem tudnék vele főzni vagy takarítani. Árthat neki, ha ennyit nézi? Köszi! :)))



2012. okt. 15. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát igen régen nem volt bebe tv...most meg a nap 24 órájában adják az adást kifejezetten a kicsiknek.Hülyeségnek tartom!Én is egyedül vagyok a gyerekkel itthon, nekem is beszokot kapcsolva lenni a tv,de jobban zene adók mennek, és nem foglalkozik a fiam vele.-inkább csak háttér zaj az egész.
2012. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk nálunk sosem megy a TV. A párom szokta bekapcsolni este a hírek miatt. A laptopon nézi, amit néz, tehát reklám nincs és annyira nem durva sem Bogyó és Babóca, sem a mondókák. Igen van utazóágya, amiben játszik valamennyit,de abban feláll és rázza és sír,nem nagyon szereti. Más elkerített részt meg nem nagyon tudok megoldani,hogy biztonságos is legyen és érdekes is neki.Még,ha nem lát egészen jól elvan az utazóágyban,de, amint fel tűnök a színen....ott vége is a játéknak :)))) Hordozókendőben van a hátamon, de abban sem tudunk mindent megcsinálni.Na mindegy megoldjuk :))) Remélem azért nem lesz semmi gond,majd igyekszem csökkenteni az mese időt :))) Köszii! :)
2012. okt. 15. 22:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ennyien vannak akik megtudják oldani a gyerek felügyeletét. Most komolyan ami neki való mese attól nem lesz baja. Most nem egész napos mese nézésre gondolok. De akkor ennyi erővel ne menjen semmi körülöttünk mert minden árt a gyereknek.
2012. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sztem fél óra simán belefér. Egyébként hogy oldod meg, hová rakod, hogy végig nézi és mást nem csinál? Én csak az etetőszékbe tudnám, de sztem fél órát nem bírná ki. Én akkor főzök, amikor alszik. 11-től 1-2 órát szunyál. Neked? (Nekem is 1 éves)
2012. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az enyém 13 hónapos. Én is egyedül vagyok vele. Járókában ordít, etetőszékben csak percekig van el. Én este főzök, ha apa megjött (7 után) vagy amikor alszik.

Kövezzetek meg, de én is megpróbáltam "nézetni" vele a sz.gépen Bogyót, bebe-t stb. de NEM ÉRDEKLI! Inkább jön-megy , pakol, rámol, játszik ezzel-azzal, és persze a lábam alatt van. (A múltkor úgy fejeztem be a felmosást, hogy a kezembe vettem, mert meguntam, hogy "szárazra mássza" mögöttem a padlót.)

Szóval, ilyenkor nem bánnám, ha csak fél órára lekötné a mese, amivel szerintem semmi baj nincs.

De persze másrészről örülök, hogy így alakult, a többit meg megoldom valahogy.

2012. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor látom más is "küszködi". Ő elüldögél az etetőszékben vagy a babakocsiban bekötve bogyó és babóca kedvéért. Takarítani én is szoktam úgy, hogy a hátamon van kendőben,mert mindig fel van kulcsolva az én fiam is :)))
2012. nov. 1. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!