Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányomnak most...

4 hónapos kislányomnak most először kiegészítő táplálékként Mildi tejberizspépet adtunk. Másnap nagy sírt és fájt a hasa. Lehet az új ételtől?

Figyelt kérdés
2007. aug. 29. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet hogy attól fájt a hasa mert hát ugye a széklete megváltozik mivelhogy mostmár mást is fog kapni nem csak anyatejcsit.Az se mindeggy mennyit evett belöle mert ilyenkor az elején még csak nagyon picivel 1-2 kanállal lehet kezdeni .Lehet egyszerre sokat evett.
2007. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább próbáld meg tízóraira és uzsira bevezetni a gyümit. Ha azt már szépen eszi akkor próbáld ki a Milupa HA van. pépet. Az új ízeket mindig tizóraira add neki, mert akkor még aznap kiderül, hogy fáj-e a pocija vagy nem. Én babám is 4 hónapos és 10-kor kap sütőtok almát+tápszert, 18-kor kap sütőtök almát+tápszert. De ezek előtt 2 hétig csak sütőtök levet kapott kiegészítőnek. Az almapépet most kezdem bevezetni neki. Sok sikert:)
2007. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első ételnek szerintem nem a legjobbat választottad! Előszöris én még vártam volna bármiféle hozzátápival. Ilyenkor még szerintem vagy csak cici, vagy tápszer.Ha mégis adsz mást, az először gyümölcs legyen! Reszelt alma, sütőtök, őszibarack. Délelőtt egy-két kanál, ahogy előttem is írták. És egy trükk: Ha viszontlátod a pelenkában változatlan formában, amit adtál, akkor még nem elég érett az emésztőrendzsere a kiegészítő táplálásra!
2007. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!