Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor most adjam neki vagy...

Akkor most adjam neki vagy nem szabad?

Figyelt kérdés
Kisfiam egy éves elmúlt. 10 hónapos korában evett 2 kis kanálnyi gyümölcs levest, amiben szamóca is volt. Nem magát a gyümölcsöt ette, csak a levét, és így is a hasa, arca, nyaka nem látszott ki a kiütésektől. Azóta nem is próbálkoztam adni neki, de a doktornőnk szerint adjam, hogy hagy szokja. Ma kapott szamócás joghurtot, az arcán, nyakán szinte fél óra múlva megjelentek a pöttyök...védőnő szerint majd csak 2 évesen szabad újra adnom neki. Gyerekorvosunk szerint mától minden nap, hogy szokja. Akkor most mit tegyek? Ti adtátok a gyermeketeknek akkor is, amikor kiütései lettek, vagy egy egész évet vártatok? Szerintem ha most allergiás rá, egy év múlva is az lesz..
2012. okt. 16. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szegény! :( Lőjétek le a dilettáns orvosokat! :( Hihetetlen! Akkor én (meg minden más anyuka) mit erőlködöm itt az első nap 1 kanál,második nap 3 kanál, harmadik nap fél-1 üveg kajával?!...meg a többivel?! Meg a mikor vezessem be a gutént-tel?!

Szegény!

Esetleg szerezz be otthonra is gyógyszert,hátha másra is allergiás lesz még!

Jó pihenést!

2012. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szegény :( Sajnálom!
2012. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szegénykék! Remélem, már te is nyugodtabb vagy és a kicsi is jobban van!

Komolyan döbbenet ez az orvos. Ha valaki a méhcsípésre allergiás, zárjuk be egy kaptárba????

Érdemes otthonra is ampullás kalciumot beszerezni, biztos, ami biztos alapon.

2012. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a hozzászólásokat. A kicsi fiam egész éjjel nyugtalan volt, Hála Istennek reggelre minden tünete elmúlt, visszavittük ellenőrzésre. Én egész éjjel a férjem ölébe kucorodva remegtem és végigsírtam az éjszakát. Párom átment a szomszédba a volt gyerekorvosunkhoz, remélem nem lesz benne a tv-ben, "kicsit" elkapta a nyakát, hogy ha rá hallgatunk, ki tudja mi lett volna..mára én is kicsit megnyugodtam, csak azért írok, hogy más ne járjon így!!!! A nagylányom is csak ölelte egész este az öccsét,olyan volt, mint egy szappanopera élőben:-( ne hallgasson senki ilyen "jó" tanácsra, inkább érdeklődjön másoktól is! Ampullát is kaptunk( egészségügyben dolgozom, beadhatom neki én, ha ne adj Isten, másra is így reagálna). Még egyszer köszönöm!
2012. okt. 17. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!