Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ez szeparációs szorongás?

Lehet ez szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos, eddig este a tápszer után simán elaludt,pár napja viszont másfél órás üvöltés után sikerül az elalvás. Félhet a sötétben? Nappal 2-3szor alszik, többnyire gond nélkül.. Éjszakánként óránként ébred, csak a testi közelségre nyugszik meg..
2012. okt. 16. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet szeparációs szorongás. Pont ebben a kórban jelentkezik először. Próbálj egy éjszakai fényt betenni neki, ahol ő is látja, hátha segít.
2012. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne szoktasd rá éjszakai fényre. Az ekkora gyerekek még nem tudnak "félni". Inkább az lehet, h vagy beteg lesz (ha csak őár hónapja megy ez a dolog így), vagy pedig napközben nem fárad le, túl sokat alszik, és este nem akar aludni,nem álmos, amit így próbál tudtodra adni.. 7hónaposan már nem kell napközben annyit aludnia mint korábban. Én személy szerint nem hiszek a szeparációs szorongásban, szerintem ez egy nagyon jó kis szófordulat, amit mindennemű problémára gond nélkül rá lehet húzni
2012. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bocs. pár napja megy így-t szerettem volna írni

előző vok

2012. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!