Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam meg 5 hónapos...

Hogyan csináljam meg 5 hónapos babámnak a krumplit? Most kezdtem a hozzátáplálást, eddig alma és őszibarack volt.

Figyelt kérdés

Igény szerint szoptatott anyatejes baba, kérlek, ne írjátok azt, hogy 6 hónapos koráig kizárólag az anyatej jó neki, stb...

A krumpli fogja a székletet, ugye?


2012. okt. 17. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a krumplit először almával készítettem a lányomnak. Megfőztem őket együtt majd leturmixoltam, és tettem hozzá a főzővízből (valaki azt mondja anyatejet vagy tápszert kever hozzá).

Igen elvileg a krumpli fogja a székletet, mondjuk nálunk annyira nem volt gond vele.

2012. okt. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is jutott eszembe a krumpli+alma :) Meg az anyatejes keverés sem. Köszi!
2012. okt. 17. 08:35
 3/5 kíváncsicska ***** válasza:
Hát nekem a dokim azt mondta inkább főző vizzel keverjem az ételeit, mert aki azt mondja az anyatejes ételnek jó íze van egye meg ő :) A krumpli és az alma azok amiket szinte bármivel lehet kombinálni.Keress a boltokban bébiételeket, nézd meg mit mivel kombinálnak és otthon te is meg tudod csinálni azokat :)
2012. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 17. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Én anyatejjel kevertem először, mint egy krumplipürét, szerintem finom volt, a lányom viszont nem szerette. Utána én is almával kombináltam, de azóta bármilyen főzeléket azzal sűrítek (sütőtök, tök, cukkini).

Én minden főzelékbe teszek anyatejet, és szerintem teljesen jó íze van, mindig megkóstolom.

2012. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!