Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első néhány hét nektek is...

Az első néhány hét nektek is ilyen nehezen ment?

Figyelt kérdés
2 hetes babám alig akar aludni, ha el is alszik az ölemben, 1-1,5 óra múlva felkel, sokat sír... Teljesen el vagyok keseredve. A nagyszülőkre nem számíthatok.

2012. okt. 17. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 2 hónapos koráig volt nagyon nehéz. Egy zombi voltam. Valahogy akkor magától elkezdte átaludni az éjszakát. Nappal is alszik annyit, hogy mindent meg tudok mellette csinálni és nem vagyok fáradt. Kitartás reméljük neked is csak pár nehéz hét van hátra. Bár gondolom az sem lesz egyszerű, ha jön a foguk, beteg lesz, később kamaszodik stb.
2012. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is nehéz volt a kezdet:(. Kb. három hetes korában kötöttem először kendőben magamra a lányom, és bár nem egy csapásra de érezhetően könnyebb lett az élet. Többet aludt, nem sírva ébredt, és ezáltal én is nyugodtabb lettem.
2012. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fektesd máshogy. Hason a babák jobban szeretnek lenni, nyugodtabban alszanak. Vagy tedd a bébihordozóba és ringasd picit.. Cseréld le az ágyneműjét, a flanel pl. puhább, melegebb.. Lehet, hogy az ágynemű illatával van baja.. Vagy a sötéttel, vagy a világossal.. Vagy fázik, vagy melege van.. 18 év taktikázás vár rád, ne keseredj el rögtön az elején... :)
2012. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az első év ilyen lesz, jobb ha megbarátkozol a gondolattal...
2012. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

gondolj bele, ha lenne mellette egy testverke is, aki meg jobban igenyli a vele valo foglalkozast!

En nemsokara szulok, de mar elore felek, hogy hogy fogok megbirkozni a feladattal. Nekem sincs segitsegem, en is a kialvatlansagtol felek.

2012. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első 6 hét nehéz, utána könnyebb lesz egy kicsit, lenyugszik.
2012. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

MKNDENKINEK nehéz persze,főleg ha első baba,minden új,ááá,emléxem,nálunk is igy telt az első 3 hónap,mert elég hasfájós volt a pici.

Kis Újszülött,most jött Világra ,arra gondolj,Neki milyen lehet..TE VAGY a MINDENE!

Minden nap egy kicsit könnyebb lesz,meglátod,ahogy kialakul a kis napi ritmusa:-)

2012. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gabszem ***** válasza:

az első két hónap a legnehezebb, mert teljesen rád van utalva a baba, nem nagyon lehet letenni, állandóan nálad akar lenni. Párom dolgozott, de szerencsére csak 4-ig és utána rohant haza segíteni és hogy a babával lehessen. De ez érthető is, hiszen 9 hónapig egyek voltatok. Párom dolgozott, de szerencsére csak 4-ig és utána rohant haza segíteni és hogy a babával lehessen. De nappal nem volt segítségem, mert anyukámék messze laknak, anyósomat meg én nem akartam :) Az én kislányom nappal volt, hogy semmit nem aludt kb. 2 hós koráig. Utána is csak kb. napi 2x30 percet... Kb. 5 hósan kezdett el nappal is aludni 2x1 órát.

Viszont 6 hetes korától átalussza az éjszakákat és a mai napig nem ébred korán mint a legtöbb baba. Most 8 hónapos és ma is majdnem fél 9-ig aludt este 9-től. Néha előfordul, hogy egyszer-kétszer felsír éjszaka, de legtöbbször magától visszaalszik. Szerencsések vagyunk. Neked kitartás! Sajnos az eleje tényleg nagyon nehéz!

2012. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gabszem ***** válasza:
Ja és ahogy egy másik válaszoló is írta, fektesd hasra. Nálunk azóta alszik jól éjszaka mióta hasra rakjuk. Nem lehet hogy nem elég a tej és azért ébred olyan hamar?
2012. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de ez már eltarthat pár hétig vagy hónaig...évig! A fiam most kettő éves, és kb 4 hónapja alszik türhetően. Mikor hazahoztuk 10 percenként sírt, alig aludt 20 percet folyamatosan. éjjel is ez ment. nem vagyok depis fajta, de már kiborultam. aztán erőt vettem magamon, mert rá kellett jönnöm itt más úgy sem tud segíteni. nehezen de egymásra hangolódtunk mostanra! kitartás csak ezt tudom mondani...anett
2012. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!