Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt? Készülődik...

Miért csinálja ezt? Készülődik a kúszáshoz? A mászás még korai lenne.

Figyelt kérdés
Hason fekve megemeli a popsiját,és felhúzza a térdeit.(4 hónapos)
2012. okt. 18. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán mert élvezi a mozgást?

Jó hogy nem kötözöd le, mert szerinted korai! :D

Bocs....

2012. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miből gondoltad,hogy baj?De,hogy baj!Bal lábbal keltél?
2012. okt. 18. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó, akkor átfogalmazom:

Készülődik a kúszáshoz.

Ami nem azt jelenti, hogy jövő héten már csinálja is, szóval nem lesz korai, nyugi.

2012. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy félreérthető volt a kérdésem.Nem azért kérdeztem,mert "megijedtem",hogy korai. :)Örülök,hogy mozgékony gyerek,már pocaklakóként is az volt.:D
2012. okt. 18. 11:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszod!
2012. okt. 18. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Szívesen, 4 hónaposan, ha ezt csinálja,akkor nagyon ügyes, fejlett baba :)
2012. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az én 4 és fél hónapos kislányom is ugyanezt csinálja, és igen készülődnek a kúszáshoz.

Hason fekvésben a tengelye körül már köre-körbe tud fordulni, ha el akar érni egy játékot, ez is kúszáskezdemény.

Nekem furcsa, hogy ilyen korán csinálja, mert a kisfiam ezeket csak 6 hónaposan kezdte, 7 hónaposa kezdett kúszni...

2012. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként én is azért vagyok meglepődve,mert a lányom annyi idősen,kezdte mint a fiad.Csak már nem "mertem" megjegyezni,hogy nem első baba.
2012. okt. 18. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!