Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Na, most milyen autósülést...

Na, most milyen autósülést vegyünk? 5 hónapos a lányom és kinőtte a hordozót. (Téli ruhában csak beletömködni tudom szegénykét, úgy néz ki, mint kutya a talicskában. )

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 13:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves második.

a húgom kisfia 5 hónaposan 9 kg volt. Az én lányom viszont 1 évesen volt 9 kg. nem minden baba egyforma

2012. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekünk brevi van, 0-18kg-ig. Dönthető van benne olyan állás is, mint a kicsi hordozóé. Szóval azért, mert 0-18-ig jó, még nem kell benne ülnie...
2012. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
4 és fél hónapos ( 7,5 kg, 70 cm) a kisfiam és kabátba öltöztetve alig fér el az ülésbe... nem tudom i lesz addig ameddig stabilan fog tudni ülni! :( Tök úgy néz ki szegény mintha beleszorult volna, szinte moccani sem tud! A feje teteje pedig már eléri majdnem a napellenzőt...:P (Peg Perego Piko3) Engem is érdekelne valami megoldás!
2012. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!