Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a vélemények a fisher...

Mik a vélemények a fisher price rainforest jumperoo-ról?

Figyelt kérdés
Kislányunk 6 hónapos és elgondolkodtunk rajta, hogy kellene -e neki, de nem tudom, hogy milyen idős kortól lehet használni, illetve hasznos lenne -e neki? Biztos jót szórakozna benne, mert mindig rugdos a lábával, de nem ártok -e vele, ha ilyenbe teszem? Kinek milyen tapasztalata van róla?
2009. aug. 7. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Szia!


Hát...a véleményem az, hogy a F.P. dolgok nem érnek annyit, amennyit...

Unokatesómék fiának volt ilyen, nem sokat volt benne a gyerek. Se nem ül, se nem áll benne rendesen. Gondolom még nem ül egedül stabilan a babád. Csak ugribugri, közben meg villog, zenél a szerkezet.

Inkább próbáljatok valami más játékot venni neki, aminek később is hasznát tudjátok venni.

2009. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt ilyen jumperoo-nk, és a fiam imádta. Úgy mozoghat benne a baba, hogy közben teljes biztonságban van, nem tudja megütni magát, de mégis kiélheti a mozgásigényét, miközben fejleszti az izmait, és rengeteg játék veszi körül, amit forgathat, nyomkodhat, stb.


Csak olyan babáknak

2009. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

...ajánlom, akik már tartják egyedül a fejüket.


Nekünk az egyik kedvenc játékunk volt, mondhat bárki bármit, szerintem teljesen veszélytelen, mókás játék, amit a baba igazán élvez! Én a második gyerkőcnek is veszek majd, az elsőt ugyanis eladtuk.


(Elnézést, hogy két részletben ment el a válaszom, csak "besegített" a 21 hónapos kisfiam is... :) )

2009. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vettetek? épp most licitálok egyre

6 hónapos a kisfiam

2012. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!