Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell adni a Vigantol...

Meddig kell adni a Vigantol D-vitamin cseppet?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok akadva,mert tegnap kérdezte tőlem valaki,hát mondom nekünk az elején írt fel a doki egy üveggel az elfogyott azóta nem írta ki. Azt mondja hogy neki még mindig kell adnia és már elmúlt fél éves a babája. És most olvasgatom hogy valaki 1 valaki 3 éves koráig kell adnia. Marha jó,én ezt nem tudtam és ugye 2 hónapig volt elég a csepp és most 4 hónapos a lányom.. Vény nélkül is adják??
2012. okt. 19. 09:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nekünk 1 éves koráig napi egy cseppet, aztán ősztől tavaszig 3 éves korig 1 cseppet.

enyxém télen lesz 3 éves, most váltom ki a 3.at.

hogy a fenébe fogyott el 2 hónap alatt nálatok?

azért vény köteles mert túl lehet adagolni, és nem ürül ki a szervezetből, ha sokat adsz, veszélyes lehet.

gondolom fél éves kora körül megkérdezte volna a doki, hogy vigantollal hogy álltok, 2 hónap után gondolom eszébe se jutott, hogy már elfogyott :O

kiöntötted vagy hogy?

2012. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is most ősszel újra elkezdtem adni a 3,5 éves fiamnak, a gyerekorvos javaslatára.
2012. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyerekemnek (1,5 ill. 6 éves) adom, napi egy cseppet, gyerekorvos javaslatára szintén.
2012. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!