Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig nem ciki elfoglal...

Mennyi ideig nem ciki elfoglalni a hintát a játszótéren?

Figyelt kérdés
Ahova járunk játszótérre csak 1 db olyan hinta van, amibe babát lehet rakni. Próbálok olyankor menni, amikor nincs senki, hogy ne nézzenek ki. A fiam 20-30 perceket is képes hintázni, persze, csak akkor hagyom ennyit, ha nincs ott más rajtunk kívül, ha jön valaki hamar kiveszem.
2012. okt. 19. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha sokan várnak rá akkor 10-15 perc szerintem akkor még nem dünnyöghetnek.
2012. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy 10-15 perc, és most hogy jön a rossz idő, szerezzetek be otthonra is egy hintát, valamelyik szobaajtóba felfúrható.
2012. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kb 10-15 perc, főleg ha látom, hogy több baba is várna a hintára. De múltkor a mi játszóterünkön egy anyuka majdnem egy órát hintáztatta a gyereket, neki nem volt ciki. Nekem meg kellemetlen, hogy a 15 hónapos gyerekem mutogatja a hintát, hogy beleülne és sír, mert nem rakom bele, mivel hogy foglalt.
2012. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is kb 10 percet gondoltam.
2012. okt. 19. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a ciki, amikor várok a hintára, erre a lányom 1 percnél tovább nem akar benne lenni.:)
2012. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom Ti merre laktok, de nálunk minden esetben az a szokás, hogy maximum 1 perc után átadják a hintát. Minden anyuka és gyerek ehhez szokott, így minden gyerek "hosszabb" várakozás nélkül beleülhet. Mindenki talán 5 percet hintáztatja a gyerekét, és jön a következő. Egy órán belül sokszor sor kerül a Tiédre.

Szerintem egy 1-2 éves nem tud 10 percet türelmesen várni. Ha pedig elmentek addig máshová, akkor gondolom beáll elétek más és kezdődik előröl a várakozás.

Mi több játszóra is járunk, mindenhol így van, az a furcsa ha valaki nem száll ki.

2012. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mi nagyrészt olyan időpontban megyünk, amikor nincs senki, így tudom hosszabb ideig hintáztatni a fiam. Ő még kicsi, nem tud még járni, így nem nagyon tudunk mással játszani. Max lecsúszik a csúszdán 3-4-szer.

Köszönöm a válaszokat mégegyszer.

2012. okt. 20. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!