Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szentesen hogy működik a...

Szentesen hogy működik a kórházban a fülbevaló berakás?

Figyelt kérdés
csak szúrják, vagy géppel lövik? vinni kell vagy ott a kórházban esetleg lehet választani? mennyibe kerül? előre kell jelezni vagy elég akkor mikor a baba megszületett? az orvosi fémet tényleg csak géppel lehet belőni, tűvel nem tudják beszúrni?

2012. okt. 20. 06:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Az hogy Szentesen hogy működik nem tudom,de szerintem tök egyszerű:megkérdezed megcsinálják e,he igen steril tűvel átdöfik a kis fülcimpáját,nincs készülékük,az kozmetikában van.Viszed a kis fülbevalót,lefertőtlenítve be is teszik neki.Ennyi.Elvileg pénzt szerintem nem kérnek,max bonbonnal vagy kávéval honorálod.

Mi 2 hónaposan kozmiba vittük el a lányom,3000 ft körül volt anno,és allergiamentes fülbevalót tettek be neki,6 hétig kellet benne legyen,aztán kicseréltük a mi fülbevalónkra.

2012. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisztinarami ***** válasza:
nekünk azt mondták ujszülöttnek nem lőnek de ha Nektek azt mondták igen akkor nem kell vinni fülbevalót az a lövéskor jár az ár tartalmazza az orvosi fém fülit és választani is lehet akkor megmutatják a kínálatot mikor lövik de ezt a védőnő csinálja 3hós kor után mert akkor van egy dupla szuri azt megvárják és azután...az ára 2000ft vagy 3000ft
2012. okt. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!