Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba már önállóan lépeget...

Ha a baba már önállóan lépeget 4-5-öt (asztaltól hozzám pl) akkor mennyi idő, míg elindul?

Figyelt kérdés

Kb mennyi idő múlva részesíti előnyben a járást?

Elég gyakran megyeget már úgy hogy alig kapaszkodik vagy nem is.


2012. okt. 20. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapaszkodás nélkül megy innen oda, akkor már elindult:) Az az elindulás:)
2012. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Napok kérdése. Mindennap többet fog menni.

Nekünk kb 1-1,5 hét volt az, amikor már gyalog mentünk a játszóra (kb. 2 perces séta).

Nagyon élvezte, de mire odaértünk elfáradt.

1 évesen indult el, most 15 hós, de már nem használjuk a babakocsit. Mindenhova gyalog megyünk és nem fárad már el olyan hamar.

Sőt, a lányom kifejezetten élvezi, hogy két lábon jöhet.

2012. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is napok kérdése. Nekem 3 gyerkőcöm van, a legkisebb épp egy hete indult el kapaszkodás nélkül. Mindháromnál úgy volt hogy 1-2 nap múlva már átszelték a 50 nm-es nappalit, és a legkisebbem most már profin megfordul sétálás közben meg leguggol aztán újra feláll és megy tovább, kikerül tereptárgyakat, szóval nagyon gyorsan ügyesednek ha egyszer "beindult" a dolog:))
2012. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy miután 1-2 lépést tett egyedül, egy hét múlva már 4-5 volt, a következő hét végére már 7-8, majd még egy hét múlva már átgyalogolt a lakáson, és nem is mászott többet.
2012. okt. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
:) Már elindult!!! :) Napok alatt tökélyre fejlesztik,szóval innen már nincs megállás!:)Legalábbis az én fiaim onnantól nem másztak többé! :)
2012. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!