Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hajlandó csak hason...

Kinek hajlandó csak hason aludni a babája? Kaja után hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Kaja után legtöbbször úgy bealszik, hogy sokszor még büfizni sem büfizik. Kb. 20 perc után szoktam lerakni, de sokszor visszajön neki, mert gondolom hason nyomódik a pocija. De máshogy nem hajlandó aludni!
2012. okt. 21. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam 2 hónapos, ő is csak hason alszik, utál háton lenni, még kézben is. Csak a vállunkon marad meg. Én soha nem problémáztam ezen, direkt hasra tettem kaja után, ha bukik, akkor ne fulladjon meg. Ha nem böfizik evés után, leteszem és van hogy büfi nélkül el is alszik, amikor meg visszajön neki, felveszem és simán vissza altatom.

2012. okt. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! 7 hónapos, de még mindig csak hason alszik. Sokat bukik még mindig, de ez van, nem tudunk mit csinálni.:-)
2012. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!