Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be szoktátok kapni a Babátok...

Be szoktátok kapni a Babátok kis kezecskéjét?

Figyelt kérdés
Lehet hogy én vagyok a túl merev, de tegnap mondtam a férjemnek hogy ne kapja be a Babánk kezecskéjét, amire Ő megsértődött. Én is szoktam puszilgatni a kezét, de az azért más szerintem. A szánk tele van mindenféle bacival nem biztos hogy túl jó Neki ha utána Ő meg bekapja a kezecskéjét, de nem akarom túlbeszélni se a dolgokat, csak véleményekre vagyok kíváncsi. Ja és 4 hónapos a Kislányunk.
2009. aug. 8. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Nem kell persze üvegbura alatt tartani azt a gyereket ; de igazat adok neked. Én még nagyon az arcocskáját se puszilgatom. Ha puszilgatom inkább akkor a lábacskáját, hasikáját; de nem veszem be semelyik végtagját.Szerintem sem higiénikus.

2009. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Családon belül nem hiszem, hogy ez gond lenne, és híve vagyok annak, hogy nem burokban kell nevelni a gyereket.

Bár bekapni én sem szoktam, csak puszilgatni, max az ujját harapdálom, ha a számba dugja játszásiból, de lányom már 14 hós.

2009. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem se engedd, ez bennem akkor erősödött meg, amikor afta lett a számban, 1 hétig szenvedtem a fájdalomtól, ha ezt átadnám neki, vagy valami hasonlót, hát nem örülnék.
2009. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem kapjuk be, szerintem ez nem tesz jót neki. Csak puszikát kap rá.
2009. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem én nem kapom be,a pàrom lehet szokta amikor épp a konyhàban vagyok és nem làtom,bàr nem haragszom érte.

A gyerek màr annyi mindent a szàjàba vesz hogy szerintem nem az a legrosszabb ha az apa bekapja a kis kézfejét,persze nem ajànlatos,de én nem haragszom meg,csak ha idegen emberek,rokonok tennék ezt.

2009. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi híresen nagy koszevők vagyunk, család néha ki is akad, de a kezecskéjét még én sem kapnám be :O
2009. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor itt az első kivétel!Ha babám belenyúl kajába és nincs hirtelen kéznél törlőruha én lenyalom a kezérő hogy a ruhájába ne törölje!

Makk egészséges!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Igaz más ne szopogassa de én az anyja vagyok!!!

2009. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat. Azért többnyre úgy látom más is úgy gondolja mint én.
2009. aug. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!