Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, miért lehet...

Mit gondoltok, miért lehet az, hogy 15 hónapos lányom csak itthon kakil?

Figyelt kérdés
Szobatisztaságot még nem próbáltuk, a bili létezéséről sem tud. Normális esetben délig 2szer produkál. Viszont, ha elmegyünk valahova akkor mindig megvárja míg hazaérünk. Ha egész nap nem vagyunk itthon, akkor ő egész nap nem kakil, csak este amikor hazaérünk.
2012. okt. 21. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Te sem nagyvécézel máshol igaz?:)
2012. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Őszintén? Itthon nekem is jobban esik. :)

Figyu, elég okos a kislányod már most ahhoz, hogy tudja mi a kényelmes. Tudja, hogy otthon könnyebb, egyszerűbb és jobb kakilni. Kis ügyi, okos. Szerintem ennyi a történet. :)

2012. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet az is, hogy egyszer bekakilt mikor éppen úton voltatok, és ti éppen nem repestetek az örömtől :)

Ő is otthon szereti ezt csinálni, nyugalomban. De ennek szerintem örülj is, hogy elmentek családlátogatásra pl. és nem kell egy délelőtt 2x is kakis pelenkát cserélni :) Nem lesz semmi baja, hogyha néha egész nap nem kakil, csak otthon. Hidd el, ha nagyon kéne neki nem tartaná vissza :)

2012. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha kell, elvégzem máshol is, de persze itthon a legjobb :) Csak nem gondoltam, hogy pelenkás korban is lehet ennek jelentősége. Meg attól tartok, hogy egyszer fájni fog a hasa emiatt :(
2012. okt. 21. 19:53
 5/9 anonim válasza:
Én 22 éves vagyok, de máshol csak akkor sz@rok ha már majd befosok és már nem bírom tartani! Pl távol vagyok az otthonomtól és már nem érnék haza. Ha csak tudom hazaviszem a sz@rom. Így van ezzel a lányod is!
2012. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyem is csak itthon kakil,16 honapos.
2012. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csak itthon végzi, 14 hónapos.
2012. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én fiam is ilyen.

Most 19 hónapos, 2 hónapja bölcsis, azóta a bölcsiben is megy neki. :)

2012. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 22. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!