Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiszer és milyen állagút...

Mennyiszer és milyen állagút kakil az 1 év körüli babád?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 23:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Naponta 2-3-4*, attól függ mit eszik.

Ő nagyon sok gyümölcsöt, zöldséget eszik, ilyenkor hígabb, de nem az a pelus beszívós.

Kemény, formázott sosincs.

Az átlag az olyan túró állagú.

2012. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
Ne haragudj kérdező,de ez most komoly??
2012. okt. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
Mert ha más gyereke másmilyent, akkor mit csinálsz?
2012. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Látod, ezt utálom a gyakorikérdéseken. Itt sok a flegma, ítélkezős, kisbunkó beszólogató!!! Vállalod a neved???

Igen, komoly!!! ÉS????????????? De tudod mit, mostmár nem indoklom meg!!

2012. okt. 22. 18:55
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem szólogattam be,csak meg kérdeztem,ne haragudj de ekkora idiótaságot megkérdezni....
2012. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Neked lehet idiótaság!!!! A Kisfiam miatt kérdeztem! Már volt a széklete vizsgálaton és gasztroenterológushoz készülünk és szerettem volna tudni, hogy mások szerint mi a normális széklet, mert úgy tűnik, hogy a joghurttól ragacsos, a laktóztól gyakori és híg stb. Ezek nem normálisak!

Örülj neki, hogy Neked nem kell ilyen kérdést feltenni, de ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor húzódj vissza! Nincs elég baja az embernek, minthogy a gyereke beteg és már azt se tudja, hogy mit adjon neki és mit se enni, még jönnek az ilyen értelmes emberek NÉV NÉLKÜL. Vállald a neved, ne csak a véleményed. Gondolom facebookon megtalálható vagy, nem? Ott nem mernél ilyen bunkesz lenni, mert tudod ott is vannak csoportok és egy ember se szólna hozzá ilyen stílusban, ott mindenki rendes... na mindegy, eltértem a tárgytól. Szóval hogy is hívnak???

2012. okt. 22. 21:40
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Kedves kérdező! Nem felháborodni kell, hanem normálisan kiírni egy kérdést. Mert valljuk be őszintén elég mellbe vágó volt csak ennyit olvasni, hogy milyen az 1 éves gyereked kakája. Ha ezt úgy írod, hogy a gyermekemmel orvosi vizsgálatra készülünk, mert úgy tűnik allergiás reakciókat mutat sokféle élelmiszerrel kapcsolatban és ezért szeretném megkérdezni, hogy milyen állagú.... már mindjárt érthetőbb a kérdés és valószínűleg többen is válaszolnak rá. De így ez a kérdés csak úgy lóg a levegőben és tényleg elég nevetséges. Tehát, írj olyan kérdést, amely tartalmazza a miértet is (tehát, hogy miért érdekel), és akkor nem leszel félreérthető. Nem megsértődni kell, hanem kicsit pontosabban fogalmazni. Sok sikert az orvoshoz!
2012. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem megsértődve vagyok, hanem felháborodva! Ha valaki nem érti a miért-jét a kérdésem feltevésének, akkor normálisan is meg lehet kérdezni!!! Nem nekem kell ELŐRE magyarázkodnom! Aztán meg kiírná a rendszer, hogy ez nem kérdés stb. A kérdésem totál érthető! Amúgy meg írd be a gyk. keresőjébe, hogy "széklet" vagy "kakil" és nagyon meg fogsz lepődni!!!

Az első válaszoló miért tudott normálisan válaszolni?? Nem velünk van a gond!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Valószinűsítem, hogy gyereked sincs, mert számodra ez túl intim vagy mittudomén... (És most ne találd ki, hogy van 6 gyereked, mert senki nem hiszi el...)

2012. okt. 22. 22:03
 9/19 anonim ***** válasza:
Van egy 1,5 éves fiam és nem tudom felfogni néhány anyuka mit problémázik mindenen és ilyet miért nem egy orvostól kérdez. Azonkívül a stílus ahogy feltetted a kérdést,nagyon nevetségessé teszi,ennyi erővel nem kérdezed meg milyen színűt hány? 2. vagyok és nincs min felháborodnod,tetted fel így a kérdést és kérdezted meg egy idegen oldalon ezt
2012. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azért nem orvostól kérdezem, mert neki nincs 1 év körüli babája. Hehe. Ha van 1 másfél évesed, akkor igazán tudhatnád, hogy vannak dolgok, amit nem orvostól tud/lát meg az ember! De ha ez megnyugtat,meg fogom kérdezni a gasztroentesológust, ha odakerülünk, mert ez az Ő reszortja. De nem arra vagyok kíváncsi, hogy mi van a nagykönyvben, hanem hogy mi van a valóságban!! Nem, nem kérdezem meg, hogy milyen színűt hány, mert nem érdekel. De biztos van ilyen kérdés is, ott is bele vaú-vaú a témába??? Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor menjél vissza Tirpák-iába!!
2012. okt. 23. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!