Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiszer és milyen állagút...

Mennyiszer és milyen állagút kakil az 1 év körüli babád?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 23:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Normálisan válaszoltam neked,Te vagy az aki nem képes felfogni,hogy ilyen stílusú kérdésre nem lehet máshogy válaszolni,te vagy az aki itt duzzog,nekem kb 2 dolog volt fontos amit néztem fiamnál van-e hasmenése vagy nincs nem számolgattam hányszor kakil egy nap milyen állagút és színűt. Nyilván mivel minden gyerek más,ezért más az állag a mennyiség is.Nem vagyok Tirpák és nem ugatok bele kérdésekbe,de a te kérdésed mellett nem lehetett szó nélkül el menni,azt csodálom hogy valaki le is írta neked mit csinál a babája.
2012. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Azért írta le más, mert normális és nem kell Neki fél órát magyaráznom, hogy ugyanmár miért is kérdezem. Aki kíváncsi, hamar megöregszik. És itt zárjuk le a témát, kösziii...
2012. okt. 24. 11:13
 13/19 A kérdező kommentje:
2012. okt. 25. 16:23
 14/19 anonim ***** válasza:
Fúj! Az sem normális, aki ilyen képet feltesz. Hisz ő maga is azt írja, hogy van akinek ilyen, van akinek olyan. Akkor mit is akar hallani? De miért kell lefényképezni és feltenni a netre? Eltudom képzelni, hogy csinálta a felvételt! Kitörlés után már rohant is a gépért?
2012. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

csesszétek meg, annyira elegem van, hogy a gyakorin a nők mennyire bunkók meg okoskodók.

Az egy dolog, hogy a kérdező némileg hevesen reagált, de abban teljesen egyetértek vele, hogy elviselhetetlen ez a lekezelő, beképzelt, okoskodó stílus, amit itt 10-ből 7 női válaszoló nyomat. A családi kapcsolatokban is ezt csináljátok egyfolytában.


Ebben a topikba is most jövök kb életemben először és itt is ugyanez megy..



Mi a lópikulért válaszolsz meg írsz be egy olyan kérdésbe, ami nem tetszik, te szerencsétlen ???


Elegem van, hogy ezt kell olvasni minden topikban , ahová nők írnak...! Tiszta szégyen, hogy hogy tépitek egymást.

2012. nov. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

" Normálisan válaszoltam neked"


Ja persze...


"Te vagy az aki nem képes felfogni,hogy ilyen stílusú kérdésre nem lehet máshogy válaszolni,te vagy az aki itt duzzog"



Mi az hogy nem lehet rá máshogy válaszolni ???



"Nem vagyok Tirpák"



DE.


"és nem ugatok bele kérdésekbe"


DE.


"de a te kérdésed mellett nem lehetett szó nélkül el menni"


Mi az, hogy nem lehet ???? Miért nem írsz olyan topikba, ahol nem megy fel az agyvized?


"azt csodálom hogy valaki le is írta neked mit csinál a babája."


én meg azt, hogy mennyi tapló nő van.

2012. nov. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ikreim vannak, nemrég múltak egy évesek. Természetesen ugyanazt eszik, (változatos az étrendjük sok gyümölccsel, zöldséggel, tejet még nem adok nekik, de más tejterméket igen) mégis teljesen más a székletük. Az egyik napi 3X, 4X kakil, mindig hígat (de nem hasmenésest), a másik két naponta kakil, formázottat, és gyakran szorulásos.

Rendesen gyarapodnak, az orvosunk szerint ilyan az alkatuk. Másban is nagyon különböznek egyébként.

Teljesen azonos étrend mellett ez jól mutatja, mekkora különbségek lehetnek. Remélem, megnyugtattalak egy kicsit. Ha a gasztro nem talált semmit és gyarapszik a fiad, valószínűleg nincs baja.

2012. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szerintem mindenki maga eldöntheti, hogy melyik kérdést nézi meg. Ez egy nyílt fórum,itt bármit meg lehet kérdezni.

Szóval,

az én 13 hós kisfiam napi 3-4 alkalommal rakja tele a pelust, sokáig volt bogyós, amióta joghurtot kap, azóta hígabb. Vegyesen táplálkozik, gyümölcs, zöldség, hús, tápszer.

2012. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm a választ. Igen, megnyugtattatok. Azóta már sokkal jobb a helyzet, de még mindig gyakran van széklet. Végül nem mentünk gasztrora sem. Lassan megpróbáljuk újra a joghurtot.


És nem véletlen reagáltam hevesen, mert nekem is írtóta elegem van, hogy nem lehet semmit kérdezni, mert valaki egyből beszól.... Általában nyugodt és higgadt vagyok, de az itteni reagálásom nem bántam meg!

2012. nov. 3. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!