Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kevés, ha ennyi...

Gabszem kérdése:

Szerintetek kevés, ha ennyi ruhát adok csak rá éjszakára?

Figyelt kérdés
8 hós és a szobájában 26-27 fok van. (távfűtés...) Arra gondoltam, hogy ma csak egy kényelmes harisnyát és egy rövid ujjú body-t adok rá. de nem lesz betakarva, mert letúrja magáról. Eddig vékony pamut rugi és ujjatlan body volt rajta, de mintha abban melege lenne.
2012. okt. 22. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet,de én harisnyába nem altatnám éjszakára.Inkább simán a vékony rugi úgy hogy nincs alatta body.
2012. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én maradnék a rugi-body változatnál...

ha meleg van akkor vékonyabb rugival, vagy ha vastagabb akkor ne adj alá body-t,vagy lehet beszerezhetnél egy vékony hálózsákot, vagy ilyen alvós, kantáros nadrágot és az alá hosszú ujjú bodyt.

Biztos nem fog megfázni ha a harisnya-body változatot adod rá, de mondjuk én jobb szeretem, ha a hasán-mellkasán-derekán van a vastagabb réteg ruha.

2012. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és Te miben altatod, ha nálatok is ilyen meleg van?
2012. okt. 22. 15:48
 4/6 Jégtánc ***** válasza:
Dettó ez van nálunk is.Vékony rugi body nélkül,vékony hálózsák.
2012. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is meleg van. (távhő.) Az én babám 7 hónapos és vékony rugiban alszik , vékony hálózsákban. De a takarót igényli, nem tud elaludni ha nincsen plusszban betakarva a pocakja. Az is nagyon kis vékony pléd. Még jó, hogy felszerelkeztem vastag rugikkal. Lehet nem is kellesz egy sem.
2012. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az első válaszoló vagyok,én body nélkül,csak rugi.Vagy néha ujjatlan bodyt azért adok a rugi alá,de úgy már izzad.Én is betakarom de lerúgja.
2012. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!