Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisfiamnak jön a...

2 hónapos kisfiamnak jön a foga? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Nagyon szenved, vettem neki dentinoxot, de a tájékoztató szerint 3 hónapos kortól lehet alkalmazni.

Ha továbbra is szenved nagyon és bekenem az inyét lehet baj belőle?



2012. okt. 23. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolnam,h a foga jönne.Mas baj lehet.
2012. okt. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem 2 hónaposan 2 fogam volt.. az ő innye pedig duzzadt,és egy pontban érzem h szúr valami szóval de a foga a baj...
2012. okt. 23. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az en lanyom is ket honapos. Omlik a nyala, szenved, uvolt, savanyu szagut megy a hasa. Szoval abszolut lehetseges, hogy foga jon a tiednek is. Ha nekem nem a masodik lenne, akkor nem tudtam volna, hogy a foga jon.

En vettem a mult heten ilyen homeopatias cseppet es azota nem szenved. Nyaladzik, meg megy a hasa, de a fajdalom megszunt. Ennek az a neve, hogy Chamodent csepp. Naponta 3x 3 cseppet kell neki adni, es szuletestol kezdve adhato.

En az elso gyerekemmel dentinoxoztam es nem volt jo semmire sem. A suspensio anaestetica jobb volt, mint a dentinox. Esetleg kerdezd meg a gyerekorvosodat, vagy a patikust, hogy a suspensiot mennyi idos kortol lehet hasznalni. (olcsobb is, mint a dentinox)

Sok sikert!

2012. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam h hasmenés is lehet a fogzástól, de valóban mostanság ment a kis hasa, meg folyik a kis nyála.. köszönöm meg fogjuk próbálni azt a cseppet! A legtöbben nem hiszik h tényleg a foga jön, de én nem lepődöm meg rajta mert nálunk a családban minden gyerkőcnek hamar kibújtak az első fogai...
2012. okt. 23. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:
szia. az en fiam is 2 honapos, neki is jon a foga. latom es erzem is, emellett nagyon nyaladzik es tomi az oklet a szajaba ( mielott vki megjegyezne, nem ehes). nalunk is mkinek hamar jott+a fiam foggal szuletett, ugyh nem lepodok meg h hamarabb jon neki.
2012. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a sok nyaltol szokott menni fogzaskor a hasuk. Ilyen eleg savanykas szagu hasmenes a fogzos hasmenes.
2012. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Próbáld ki a stabilizált aloe vera szűrt levével kenni az ínyét. Akár a hasmenésen is segíthet. Nagyon jó tapasztalatok vannak vele.

Ha továbbiakra is kíváncsi vagy, priviben értekezünk

2012. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!