Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás üveges vagy...

Hozzátáplálás üveges vagy sajátkészítésű?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hozzátáplálásnál tartunk, én magam csinálom a kajákat, idáig alma, banán, sütőtök, barack, szőlő mikor még szezon volt, de mi van azokkal amiknek nincs szezonjuk?

Most pl csináltam paradicsomos krumplit, de ezek a kényszer érett parik........ hát nem tudom, viszont vettem is egy üveges bébiételt belőle. állítólag azokat nagyon bevizsgálják és szigorú szabályoknak kell eleget tenni. Saját magam csinálnám szívesen a kajákat, de kertem nincs és vannak olyanok amikben nem vagyok biztos, hogy jobb, mintha az üvegeset adnám jelenleg pl a paradicsom, barack, stb.

Pl sütőtököt nyilván frisset veszek mert most kapni dögivel :) de pl imádta a barackot nyáron, azt viszont már nem vennék, de lehet nem is kapnék, azt is vettem egy üveggel.

Persze csak olyat vettem amiben nincs cukor és egyéb más cucc, amit elég nehéz találni, mert szinte mindbe van valami adalék, pl rízsliszt vagy mi a fene.

Viszont azt sem szeretném, ha csak az üvegeset fogadná el, mert azoknak nagyon más ízük van, valahogy nagyon ízesek, édesek.

Szóval ti hogy csináljátok?


2012. okt. 23. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

kedves kérdezö

nem hiném hogy hozászokna az üveges bébiételhez hiszen minél nagyobb a gyereked anál inkább érdeklödik majd a te ennivalod iránt.

2012. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Vettem pár baba kaját, pl szilva-almával, barack, ilyeneket most nem tudnék adni, illetve ezt a kényszer érettet importot nem adnám.....

Illetve vettem borsót is, nem tudom hogy tudnám úgy odaadni, hogy ne legyen benne a héja, godnolom a botmixer nem tudná úgy pürésíteni, ha én csinálnám.

Próbálom figyelni, hogy ne legyen benne cukor, de ez nagyon nehéz, sokban van ám. Nem is értem miért kell pl a gyümölcsösökhöz tenni, azok így is elég édesek.....

Igazából nem a márkát nézem, nekem tök mindegy, hogy Hipp vagy Kecskeméti stb, csak legyen minél több köze az igazihoz, ne legyen benne cukor meg egyéb fölösleges cucc.

Próbálok modern anyuka lenni :) az ész szerűség határain belül :)

2012. okt. 24. 15:10
 13/13 Golan Trevize ***** válasza:

Az én gyerekeim nem válogatósak, gyakorlatilag mindent megesznek.

Végszükség esetén szoktunk csak nekik üveges kaját adni, de azt sokkal jobban szeretik, amit a feleségem főz.

2012. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!