Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik tömbházban/lakásban...

Akik tömbházban/lakásban laknak azok mit csinálnak akiknek egész éjszaka sír, üvölt, vígasztalhatatlanul a picijük? Fog, betegség, egyebek miatt? Szomszédok nem szólnak érte?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Panelban lakásban élünk. A lányom nagyon hasfájós és sírós volt picinek,volt hogy éjjel be kellett kapcsolni a hajszárítót mert csak arra aludt el!

Szerencsére rendes szomszédaink vannak(4család 1 emeleten) és soha nem szóltak érte,de egy pici gyerekkel mit lehet csinálni???

Ha sír akkor sír! Néha mondták hogy hallották hogy nem aludt éjszaka,de ennyi!

2012. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokmindent nem lehet tenni..Bár én még nem babázok, még van 3 hónapom, de azon kívül, hogy mindent megteszek majd, hogy megnyugtassam a babát, mást nem tudok majd tenni. A szomszédoknak meg meg kell érteni, egy kisbabáról van szó, rászólni nem tudsz, hogy ne sírjon. Én is elviselem a felettünk lakók zajait, nem szólok érte, pedig őbenne lehetne annyi felnőttként, hogy napközben ne járkálna kopogós talpú lábbeliben, vagy rászólna a gyerekeire, hogy ne a folyosón ugrálva játszanak, mert ilyenkor olyan, mintha leszakadna a plafon. Én is füldugóval alszok, mert sokszor felébredek rá, hogy éjjel járkál, még az ablak is berezonál, vagy épp reggel fél 6-tól az M1 ordít...nameg az örökös székhúzogatás....Ez van, panellban lakunk, gondolom a szomszédok is megértőek lesznek, ha meg nem, akkor sem lehet mit tenni....
2012. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jégtánc ***** válasza:
45%
Nem foglalkozom ilyen esetben a szomszédokkal.A legfontosabb a kisbabát megnyugtatni,és nem szabad azzal idegesíteni magad hogy mit szólnak a szomszédok.Benne van a pakliban hogy éjjel sír meg üvölt.Ha még pluszban azon görcsölsz hogy jajj mit szólnak mások az még nagyobb feszültséget szül benned .Szóval,no para,nyugi.Babád a legfontosabb mással ne foglalkozz
2012. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Mi panelban lakunk (10emeletes).Kezdetben a 6-on laktunk. Mellettünk 4 lakás volt egy folyóson. Közvetlen mellettünk 1 évvel idősebb kisfiú volt, aki látástól vakulásig sírt és üvöltött. Eléggé elviselhetetlen volt, de már egy idő után nem figyeltünk fel rá.


Soha senki nem szolt, hogy sír a lányunk vagy gond van.

Most ugyanabban a lépcsőházban lakunk, csak a Fsz-en. Ketten vagyunk a folyóson, de a szomszéd most Afganisztánban van kiküldetésben.


Egyébként szerintem bármihez hozzá lehet szokni. Nekem fel se tűnik, ha a bejárati vasajtó becsapódik, mert valaki hazajön éjszaka kellős közepén.

Lassan már az sem tűnik fel, ha az ablak alatt húznak végig egy üvöltő gyereket.

2012. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Én nem görcsölök rá, h mit szólnak. Számtalanszor hallom, h felébred a szomszéd a babám sírására, de ez van. Próbálom megnyugtatni, de nem egyik pillanatról a másikra megy, így üvölt rendesen, felveri a szomszédokat, de tényleg egy pici babáról beszélünk! A babák sírnak...Az enyém hasfájós volt, meglehet érteni. Nen azért sírt, mert anyás volt én meg hagyjtam üvölteni,hanem mert fájdalma volt.Se ő, se én nem tehetünk róla!
2012. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne izgulj ilyenen, nekik is így kezdte a babájuk az életet, és ők maguk is így kezdték. Ez nem akaratlagos dolog, és nem lehet érte szólni. Amúgy 4 emeletesben lakunk, van egy picibaba a házban, közös falunk is van velük, és csak akkor halljuk, ha nyitva a lakásajtajuk. A 3. emeleti anyai süvöltést a gyerekeivel annál inkább - az zavar, pedig vele még közös fal sincsen...

Mi decemberre várjuk a picurt, de nem is hagynám, hogy bárki szóljon érte.

2012. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapja költöztünk panelba, de rettenetesen nehezen alkalmazkodom a zajokhoz.:( Az mondjuk nem zavar, hogyha a felettünk levő baba sír, de az roppantul, amikor a nagyobb tesó egész nap le-föl szaladgál a lakásban vagy éppen az őseik csapkodják az ajtót, amivel az én gyerekemet felébreszttik. Nem tudom mikor fogunk hozzászokni, de a nagyon jól alvó gyerekemből lett egy zombi.:((
2012. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!