Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Járt úgy valaki, hogy amikor...

Járt úgy valaki, hogy amikor az újszülöttel hazajöttetek a kórházból, a nagytesó beteg volt? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáltuk kicsit elkülöníteni őket, de sajnos így is elkapta. :(
2012. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, Nekem a 2 éves fiam 41 fokos lázzal és két oldali középfülgyulladással volt itthon mikor hazajöttem a hugával. A kicsi szopizott, nem kapott el semmit (6 hónaposan volt először beteg) egyébként az a furcsa hogy a nagyobbam előtte egyetlen egyszer sem volt beteg, soha.
2012. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:(
2012. okt. 1. 17:10
 4/7 A kérdező kommentje:

Na ez jó hír második. :)

Én is szoptatni fogok!

2012. okt. 1. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!!Március végén hoztuk haza a nagylány mellé a hugit,éppen nagyon csúnyán köhögött,előtte nap még kapta az antibiotikumot is,a kicsi nem kapta el,csak szopott(még most is szopik,soha nem volt még beteg)nem tudtam őket elkülöníteni,közös szobájuk van,de egyébként sem nagyon tudtam volna az 5 évesemet távol tartani a picitől:-)Úgy hogy semmit nem csináltam,gyakran mosattam a naggyal a kezét,de ennyi.
2012. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeptember vègèn született a pici a nagy pedig akkor kezdett úszàsra jàrni az oviban. Àllandóan megfázott utána, így minden második héten otthon volt. A kicsi èlete első fèl èvèt vègig betegeskedte.
2012. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Vagyok èn is szoptattam nekünk nem jôtt be de a nagyfiam is beteges volt szopi ellenère is, rengetegszer volt olyan magas làza, hogy hűtőfürdőztük meg vizes törölközőbe csvartuk szegènyemet:((
2012. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!