Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy hibát követek el hozzátáp...

Nagy hibát követek el hozzátáplálás kezdetekor, ha tízóraira alma vagy barack + tápszer ebédre pedig répa vagy alma + tápszer? Hogyan csináljam helyesen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.Amikor elkezdtük a hozzátápláást még én adtam neki utána tápszert,mert még nem evett annyit,hogy ki tudja a tápszert teljesen váltani,Ha már jó sokat megeszik tízóraira,tehát elfordul,nem nyitja ki a száját,fintorog,akkor már nem éhes, és utána már nem kell tápszer.Persze ha csak almát adtam neki,igaz,hogy jol lakott vele.de nagyon hamar megéhezett,kb másfél óramúlva éhes volt.Amikor rizzsel,vagy tejpéppel dúsítottam,akkor már nem.simán kibirta a 3 órát ébédig.Szóval szerintem nem csináltál bajt,ha nem éhes ugy se eszi meg.de ha már jó sokat eszik akkor már megcsinálni se érdemes a tápszert meg dobhatod ki.
2009. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aZ első válaszoló írása tökéletes:) ugyanígy csináltam én is. Amikor már 120-140 körül evett gyümiből/főziből, nem itta meg rá a tápit, de a folyadékot (neki ez egy gyenge mecsek tea) simán. Majd emelte az adagját egy üvegnyire (190g), amit ha én főzök neki250- ig fokoz már 9 hónaposan. Szóval jól csinálod:)
2009. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából ezzel a kérdéssel azt is szerettem volna megtudni,hogy helye-e egyszerre két tápszeres étkezés mellé hozzátáplálni?
2009. aug. 9. 13:36
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs még 4 hónapos!

5 napja kezdtük!

2009. aug. 9. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok.Persze,helyes,de egyszerre csak az eggyiket növeld csak mindig,pl a tizórai adagját addig még ki nem váltottad,aztán jöhet az ebéd.mi 5 hósan kezdtük a hozzátáplálást,elég hamar ki tudtam váltani a tíróait és az ebédet,de uzsira és vacsira még csak tápit adok neki.7 hónapos,igy még kell neki a tápszer.Most kezdem majd kiváltani a uzsit,aztán a vacsit.de az a jó ha ezt 1 éves koráig fokozatosan megtesze.Nem kell sietteni.
2009. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. aug. 9. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 2.vagyok. Én még 9 hósan sem váltottam ki az uzsit és a vacsit, mert nem baj ha 500-600 g tápit megeszik naponta. Uzsira ehetne tejpépet, de képtelen vagyok beletukmálni, igy marad a tápi. Főzit ritkán fogad el már duplán, ami nem csoda mert ebédre 250- et eszik a főziből:) szóval csak szép lassan haladj:)
2009. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!