Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elszokott menni a párotok...

Elszokott menni a párotok időnként a haverjaival, amíg Ti otthon vagytok a babával?

Figyelt kérdés
Jelenleg külföldön van a férjem, de nemsokára mi is megyünk utána. Most, hogy nem vagyunk ott, elszokott menni időnként sörözni és lehet, hogy ha már ott leszünk akkor is elmegy egyszer-egyszer. Egyszer azt mondom, hogy persze menjen, hiszen rengeteget dolgozik, egyszer meg azt, hogy ne. Ti mit gondoltok erről? Amúgy semmi gond nincs a kapcsolatunkkal, a bizalom is teljes mértékben megvan, segítőkész, meg minden ami kell.

2012. okt. 24. 07:38
1 2
 1/11 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ha nem viszi túlzásba akkor teljesen rendben van.Havi 1-2 alkalom simán belefér.Miért ne menne el?
2012. okt. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez egy érdkes kérdés. Személy szerint nincs azzal gond, ha ő egyszer egyszer egyedül elmegy a haverjaival sörözni kikapcsolódni. Viszont én úgy gondolom, hogy úgy igazságos, ha neked is meglesznek azok a privát magán óráid amikor gyerkőc nélkül tudsz lenni.

Múltkor én ezért vesztem össze a párommal, mert ő haza ment egy napra a szüleihez és meg sem kérdezte, hogy akarok e kicsit egyedül lenni, hogy nem vigye e a lányomat. 2 év után itthon tegnap voltam egyedül 2 órára. Jó volt de kellett is.

Én is haza szoktam menni, hogy a párom tudjon lazítani itthon de akkor én viszem magammal a lányomat. De megbeszéltük és most már minden rendben és meg is beszéltük hogy lesznek még ilyen napok, hogy egyikünk kicsit tudjon regenerálódni.

2012. okt. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekem akár másfél - két hetente az egy alkalom se lenne sok. Nyugodtan mehet, nincs belőle veszekedés. Amíg ha szükségem van rá megadatik nekem is, addig nem hisztériázom ezen.
2012. okt. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
szia! az én párom igaz soha nem jár el itthonról (mindketen elég itthonülősök vagyunk), úgy fél évente egyszer akad egy-egy baráti összejövetel vagy nálunk vagy egy barátunknál,oda megyün mindketten és mikor beteg is voltam az mondta nem megy nélkülem. DE! én nem bánnám,ha havonta 1x-2x eljárna sörözni a barátaival,sőt,kifejezetten örülnék neki. így belegondolva ez biztos hiányzik az életéből.
2012. okt. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
igen 2-3 havonta kezdettöl fogva
2012. okt. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek hetente egyszer van egy olyan kötött programja, amit akár le is mondhatna, ezen kívül néha ezen kívül is el-eljár a barátaival, mondjuk havonta egyszer. Ennyit én nem bánok. Szeretem az a heti egy estét, ami csak az enyém.

Ismerek egy olyan házaspárt, ahol a feleség az első gyerek születésekor kikötötte, hogy a a férje nem járhat el sehová. Hát, mit mondjak, elég rosszul élnek, már arra sem figyelnek oda, hogy mások előtt normálisan beszéljenek egymással.

Szerintem nem szép dolog ketrecbe zárni a másikat.

2012. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, férjem kb. 2 havonta beül sörözni a barátaival. Ez normális.

Nekem az már sok lenne ha mondjuk minden héten kimaradna egy estét, de ez így ok.

2012. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen,el szokott menni. Habár ritkán,de el. Meg olyan is van,hogy nem haverokkal megy,hanem egyedül hoki meccsre. Nem örülök,hogy itt hagy,mert hiányzik. Ennek ellenére mindig mosolyogva mondom,hogy menjen csak,elvégre ennyit megérdemel. Egész nap értünk dolgozik,ha neki ez a kikapcsolódás,akkor nem állok az útjába.
2012. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem ment sosem, nekem kellett elzavarni egy focimeccsre, mert hívták, de nem akart menni nélkülünk. Nem is érezte jól magát, úgyhogy többet nem is ment, hiába próbáltam küldeni (20 hónapos korától visszük a fiúnkat is).

Ő nem igényli, én meg nem tudom erőszakkal rávenni, hogy márpedig menjen el (meg hát 3 műszak mellett örül, hogy él).

2012. okt. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hűha, ahogy olvasom akkor az én párom elég sokat jár el. Ő heti egy este tuti nem jön haza munka után , ugyanis zenekari próbája van. Olyankor egyedül fürdetek, altatok. 18 hós a lányunk, ez mindig is így volt. Plusz van még egy este kábé heti egyszer, amikor átmegy a szomszédba a haverjához. És hétvégén is az egyik nap el szokott menni pár órára, általában motorozni, meg hát koncert is van néha amin részt kell vennie.

Mondjuk nekem ez nem sok, a motorozást néha soknak tartom, de addig amíg nekem is megvan a magam szabadideje addig oké. Én is el tudok menni kb. kéthetente egy estét barátnőzni, vagy egy hétvégi napon. És természetesen a hétvége egyik napja családi nap, akkor megyünk valahova a kislányunkkal kirándulni.

2012. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!