Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem havonta 1x eljár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem havonta 1x eljár a haverjaival bulizni. Én közben otthon vagyok a 4 hónapos fiúnkkal. Mit gondoltok erről? Már szóvá tetem, hogy nem tetszik, és jól összevesztünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 07:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

NE HAGYD!!!! ISTEN MENTS, HOGY JÓL ÉREZZE MAGÁT! PISZKÁLD EZÉRT MINDEN NAP! OLVASD A FEJÉRE!

Ne legyél hülye. Hagyd, hagy menjen, és legyél rá büszke, hogy visszajön hozzád. Inkább Neked is kellene szervezned egy másik napon egy barátnős estét, csak ha jól tippelek Neked nem nagyon vannak olyanjaid, ilyen mentalitással...

2009. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Kell az a havonta 1 alkalom szerintem.Azzal nem csinál rosszat,max le engedi a gőzt ami lehet rád is rád férne.

Te is menj el néha kicsit csavarogni és ha nem akarod otthon hagyni a babát éjszakára akkor nappal vásárolgatni,nézelődni,vagy csak sütizni a barátnőddel baba nélkül.:)

2009. okt. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Hű mekkora bűnt követett el, havonta 1 alkalom tényleg jó sok... Inkább neked is ezt kéne, néha leengedni a gőzt.
2009. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Más örülne neki, ha csak 1x járna el a férje. Többször ne tedd szóvá, mert válás lesz a vége. Szerintem naivitás az anyáknak azt gondolni, hogy a férjük is "anyja" lesz a gyereknek, és mindig otthon fog ülni, és éjszaka meg majd felkel ő is stb. Egy apa, az apa, és nem anya. Szerintem a nők ezt bevállalják, hogy neki jóval több dolguk van anyaként, mint egy férfinak apaként. És ez így van rendben. Persze segítsen, legyen mellettem, de most csak azért odaláncolni magunkhoz, mert esetleg a baba miatt most nem úgy mozgunk, butaság. Ha tisztességes apa, miért is ne mehetne el 1x bulizni. Ahogy te is elmehetsz (még ha nem is bulizni) néha ide-oda, amíg ő vigyáz a picire.
2009. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Az egyik ok, amiért dobtam az előző barátnőmet az volt, hogy többszöris nemtetszését fejezte ki, amiért egy haveromnak segítettem az építkezésén. Egy olyan havernak, akiről tudom, hogy bármikor ő is segít bármiben nekem.

Most ehhez képest az, hogy ő egy hónapban egyszer elmegy bulizni a haverjaival... Ha ez fáj... Hozzád nem mennek a barátnőid pl babát látogatni? Nem mész el a barátnőidhez a babával? Azt egyenlőre nem mondanám, hogy menyj el te is bulizni, mert azért a 4 hónapos babának kell az anya. De később, 1-2 éves korában már simán.

2009. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a véleményét. Az zavar, hogy eddig mindenhova együtt mentünk, 1 pár voltunk, igaz voltak külön bulijaink, de kevés alkalommal. Most pedig ő eljár én viszont csak a babával vagyok. Az nem is zavarna, ha csak beülnének pl. sörözni, de mostanában discoba is járnak és reggel jár haza 5 körül... Nem tudom ott mit csinál, kivel találkozik, és hiába küzdök ellene bennem bújkál a zöldszemű szörny... Elméletileg nem lenne rá okom, mert jó a kapcsolatunk, a sex is működik, de mégis..
2009. okt. 1. 09:25
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor ha reggel hazaér, kapd el egy kicsi mórikázásra aztán mindjárt kiderül hogy merre járt.....
2009. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megcsalni téged! Gondolj mindig arra,hogy szeret téged és a babátokat is! Akkor leszel még inkább a feleségek gyöngye,ha nem vagy házsártos és szivesen megy haza munka után.Ha olyan háttere vagy,ami biztonságos,nyugodt és békés.Egyszer egy hónapban hadd tombolja ki magát,szerintem nem csinál semmit,csak táncolnak,dumálnak a haverokkal,söröznek és legfeljebb megjegyzéseket tesznek a csajokra,mint a "régi szép" időkben,de hülye lenne feladni a normális és nyugodt életét.

Szerintem is,ahogy a többiek mondják,szervezz te is egy hónapban egy napot,amikor a barátaiddal vagy,vagy csak elmész kényeztetni magad.Fodrász,kozmetikus,amit épp szeretsz.Este pedig meglepheted a férjed valami új fehérneművel vagy bármivel.Hidd el,ha ilyenek várják otthon,akkor minek kockáztatna egy diszkós tyúk miatt? :)

2009. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha sokáig b*szogatod, nemcsak diszkóba fog menni, meg sörözni, és nemcsak a haverokkal. Neked most ott a kisbaba, de attól remekül kikapcsolódhatsz még két szoptatás között. Amikor megszületett a kisbabánk, lelépett a férjem. Nem egy estére, hanem úgy ki az életünkből. Én mindenhová elmegyek a kisbabával is, van egy kedvenc kávézóm, oda akár egyedül is beülök, de mindig akad délután valaki barátnő, aki éppen ráér velem csavarogni egy-két órára.Ne veszekedj, mert tényleg azt éred el vele, hogy menekülni fog otthonról.
2009. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
menj el te is egy estére a barátnőiddel. a férjed mikor elvett akkor megházasodott, nem pedig börtönbe vonult...
2009. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!