Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy aludjon?

Mit csináljak, hogy aludjon?

Figyelt kérdés
kislányom 8 hónapos lesz, 4 foga már van. ordít mióta jönnek a fogai, éjszaka óránként kel, nappal sem nyugszik. aludni abszolút nem akar, hánykolódik. sem viburcol, sem panadol, sem kúp nem használnak, a dentinoxot szinte megeszi. már én sem birom az éjszakázást ráadásul egy hónapja áll, mindenhol felmászik egy perc nyugtom nincs töle. már velem alszik, az sem segít.
2012. okt. 24. 11:14
 1/3 Jégtánc ***** válasza:
Nálunk is voltak ilyen éjszakázások,nem tudtam visszaaltatni.Úgyhogy befejezettnek tekintettem az éjszakát ,és kimentünk a nagyszobába játszani.KB 1h múlva újra aludt:) Bár előtte már kb másfélh-ja próbáltam visszaaltatni
2012. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nálunk is másfél hónapja tart. mi is játszottunk már, de mostmár nem akar azt sem.
2012. okt. 24. 11:38
 3/3 Jégtánc ***** válasza:
Akkor csak azt tudom mondani hogy kitartás
2012. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!