Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Fehér kenyeret vajjal mikor...

Fehér kenyeret vajjal mikor ehet a baba? Hány hónaposan?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk már 7 hónaposan rágta a kenyérhéjat,meg a zsemlét.De reggelizni 8 hónaposan kezdett el és ezeket vajas katonákat de én mondjuk zsemlét adtam,de mikor krémlevest csináltam akkor pirított kenyérkockát tettem bele.
2012. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1. babánál 10 hónaposan, 2. babám csak 1 éves kora után. Kenyérkét néha kapott, de csak nyalogatta.
2012. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8-9 honapos kora korul ette mar.
2012. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hónapos de már pár héttel ezelőtt is evett kenyeret. Na nem olyan sokat de csipegetem neki és eszi szépen.
2012. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
A lisztneműeket 9-10 hóig célszerű kerülni, de akár várhatunk vele az első szülinapig is. Ugyanannál oknál fogva, mint a tehéntejet. A gyomor bélrendszer ekkortól válik elég éretté a feldolgozására. Így kiküszöbölhető az esetleges ételallergia.
2012. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A glutént be kell vezetni legkésőbb hat hónapos koráig! Az uj szabáj szerint! Ebbe a kenyér is bele tartozik!
2012. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazad van, alaposabban utánanéztem:


"A rendelkezésre álló adatok alapján a Társaság Táplálkozástudományi Bizottsága azt tartja bölcsnek, ha kerüljük a glutén mind túl korai (≤ 4 hónap), mind késői (≥ 7 hónap) bevezetését, valamint ha fokozatosan, kis mennyiségben vezetjük be a glutént a csecsemő étrendjébe, miközben a gyermek még szopik."

2012. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kérdés nem a gluténről szólt hanem a fehér kenyérről vajjal. Nem célszerű rögtön élesztős cuccal kezdeni. A legtöbb tejpépben van glutén. Magát a kenyeret sztem elég 10 hónapos kora körül.
2012. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj ne márrrrrrr..... úgy bírom hogy amikor hozzátáplálásról van szó jönnek a bió anyuk és úgy csinálnak mintha ők répával fútkoztak volna a bucsuban.

Most meg majd jön az a tejet 3 évesen,a tojást meg nem akarom mert a tyúk tojja...Bocs az off-ért.

2012. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"bevezetni" :-)
2012. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!