Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elvinnétek kamasz fiatok...

Elvinnétek kamasz fiatok barátját magatokkal egy hétre nyaralni?

Figyelt kérdés

Vállalnátok a felelősséget?


Két 17 éves fiú.


2010. jún. 20. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Mi el szoktuk vinni magunkkall nyaralni az egyik barátnőmet, csak így nem két, hanem három gyerekre kell figyelni (ott a tesóm is). :)

A szüleink két éve beleegyeztek, azóta minden nyáron közösen nyaralunk. Az ő szülei nem jönnek velünk. A szüleim vállalták a felelőséget.

15/l

2010. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Most úgy gondolom, hogy igen, de még nem vagyok olyan korban, hogy 17 éves fiam legyen :) Viszont amikor én kamasz voltam, nyaralhattam a nővéremmel együtt pl az ő barátnőjéékkel Balatonon, semmi gond nem volt belőle. Persze előbb tisztáznám a kereteket, mint felnőtt a felnőttel, és ha nem megy, rögtön irány haza. Illetve pénz kérdés, hogy ki mit fizet, ezt is előre meg kell beszélni szerintem.

31/L, még csak 14 hónapos fiú anyja

2010. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha ismerem a fiút és a szüleit és tudom,hogy nem fogja kitörni a nyakát meg hulla részegen nem kell hajnalban keresnem a parton akkor elvinném.És ismerem a szüleit,mert ha olyan szülei vannak,hogy haja szála ugyan ugy álljon meg rákot eszik csak a kisfia akkor azért átgondolnám.


A fiamnak van egy nagyon jó barátja őt elvinném magammal,szeretem azt a fiút.Nem viszi bele a bajban.Jónevelt-nem finnyáskodik és segítőkész,persze vannak dolgai.

Ja és fizesse magának,vagyis ne nekem kelljen kifizetni a részét,jó persze étterembe megyünk akkor fizetem,de az egész nyarat nem fizetném.


Milyen helyzetben vagy,hogy kérdezed?

2010. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az étteremben fizetünk helyette, itt a felelősségről van szó, nem a pénzről.


Am kösz a válaszokat

2010. jún. 20. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát de nem tudtuk meg hogy jól nevelt-e. Ha az akkor igen ha nem akkor mit vár?
2010. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én elvittem. Jól érezték, jól éreztük magunkat!
2010. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja félreértettem én kamasz lányom barátját vittem magunkkal. De régen a barátnő is jöhetett.
2010. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

simán

sőt, nálunk simán jöttek a szomszéd 10-12 éves gyerekek is velünk (akkor én sem voltam több)

volt hogy csak ők, volt hogy az egyik szülőjük is jött

2010. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Barátom is a haverjával szeretne menni nyaralni. Ha neked nem a pénz számít, én elvinném a gyereket.

Ne aggódj ők már elég nagyok, tudnak vigyázni magukra!


(Bocsánat a tegezésért!)

2010. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, nem haragszom a tegezésért, az anyja vagyok, és még csak 33éves!!
2010. jún. 21. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!