Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig várjak az anyatejen...

Meddig várjak az anyatejen kívül más ételek, italok bevezetésével? 4 vagy 6 hónapos korig? Miért addig?

Figyelt kérdés
Babám 4 hónapos, csak anyatejes
2012. okt. 25. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
mert a szervezete még nem tudja feldolgozni addig ital 4ho étel 6 ho
2012. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha anyatejes akkor szerintem 5-6 hónapos kor körül kezdj mást is adni neki! Az enyém tápszeres volt és mi azért kezdtük 4 hónaposan.
2012. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodtan elkezdheted a kóstoltatást 4 hónapos korában,figyeld,hogy meg tudja-e emészteni,mennyire érdeklődik az ételek iránt,attól,hogy anyatejes nyugodtan kaphat mást is,semmi baja nem lesz,sőt szerencsésebb korábban kezdeni,hogy 6 hónapos korára legalább 1-2 étkezést már kiválthass
2012. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem is váltasz ki étkezést szerintem érdemes elkezdeni kóstoltatni, hogy megszokja a kanalat, nehogy későn kezd és tiltakozzon, egy-egy étkezést viszont ráérsz kiváltani késöbb. Ha nincs baj a sújgyarapodással.
2012. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisztinarami ***** válasza:
az enyémnek fél évesen próbálkoztam először alma répa krumpli,nem akartam elhinni hogy elég csak az anyatej,aztán minden visszaköszönt a pelusban egy az egyben túl korai még 4hónaposnak,inkább tápszereseknek szoktak ilyen korán.Az én babám 8hós koráig nem is evett szinte semmit nem kellett neki csak nekem nem "esett le" hogy neki addig bőven elég volt az anyatej
2012. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!