Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen triciklit vegyek?

Milyen triciklit vegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak most lesz az első szülinapja. Mivel a névnapjára elég sok haszontalan dolgot kapott, így a nagyszülők most meg kérdezték mit vegyenek neki. Én triciklit mondtam, bár télen nem fogja használni, de tavasszal már pont elég idős lesz hozzá. Azt mondták válasszam ki és megveszik, de nem tudom milyet vegyek, kb 15000 ft-ig gondoltam, tudnátok linkelni valami jót?
2012. okt. 25. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, 1 éves szülinapra kapta a fiam. Használtan vettem a vaterán, tökéletesen meg vagyunk vele elégedve eddig :)

2012. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is aranyos, bár ez is drágább egy kicsivel

2012. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kismotrot vegyél, azt sokkal jobban szokták szeretni a picik.

:)Boldog szülinapot a kicsidnek!!

2012. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyat, aminek van lábtartója is. Még nagyon kicsi hozzá, hogy tekerje, az majd csak kb. 2,5 éves korától fog menni (addigra érnek meg rá). Ha a pedál fixálható, az se rossz, de akkor meg nem biztos, hogy elér odáig a lába, viszont kényelmetlen úgy, ha csak lóg a lába a levegőbe. Szóval én a lábtartósat javaslom.
2012. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit a második válaszban linkeltem, az lábtartós, fixálható a pedál is, van öve, van hozzá műanyag keret, te tudod irányítani a kormányát a hátsó rúddal, viszont ha úgy van ezt nagyon könnyen le is lehet szerelni, ugyan úgy mint a műanyag keretet az ülés körül szintén le lehet szerelni. Az ülést is lehet állítani, távolabbi vagy köelebbi lyukba lehet csavarozni a pedálhoz. A kerekein van gumi? réteg, ami miatt nem zörög az úton.

Szóval én nagyon szeretem!

2012. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy van kismotorunk is, fiamat egyelőre a tricikli sokkal jobban érdekli, sokkal jobban szereti. (14 hónapos)
2012. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kezecske.
2012. okt. 27. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!