Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen triciklit vegyek...

Milyen triciklit vegyek tavaszra, nyárra:márciusban lesz kisfiam 1 éves. Linkeket küldenétek? és ha lehet nem ilyen 12ezer f-os

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 13:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

:-) az én fiam is márciusban lesz egy éves. :)


mi majd együtt elmegyünk a boltba, ráül és ami neki bejön, azt kapja meg

2011. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
hányadikán született ?
2011. febr. 12. 13:34
 3/24 anonim ***** válasza:
16-án. :) a tiéd?
2011. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3.-án!:D
2011. febr. 12. 13:41
 5/24 anonim ***** válasza:
Az enyém 15-én lesz 1 éves :) Mi is gondolkodunk valamilyen triciklin, én olyat szeretnék, aminek van úgynevezett kerete (oldal- és háttámla), illetve nem túl nagy a távolság a pedál és az ülés között.
2011. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak ehez hasonló van, csak napernyő nélkül, nem akciósan 9 ezerért vettük a RÉGIÓ-ban. Az a jó benne, hogy van lábtartója, beülőkeret és ami még nagyon fontos, hogy a tolókarral is tudod irányítani. Mi decemberben vettük a lányom akkor volt 13 hónapos; az egyész telet átbicikliztük a lakásban:) még soha egyetlen játéknak sem örült ennyire. Amikor már nagyobb, a beülőkeretet, majd később a lábtartót is le tudod venni. Mi is ilyen 3-4 ezer forintosat akartunk venni, de a bolban jöttünk rá hogy, beülőkeret nélkül a gyerek könnyen kiesik és ha, a tolókarral nem tudod irányítani akkor úgy elég érdekes tolni egy ilyen kicsi gyereket.
2011. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

13:48-as vagyok, bocsi itt a link:

[link]

2011. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
szia, ne haragudj hogy nem a kérdésre válaszook, nem akarok beleszólni de ha triciklit veszel neki, azon nem fogja magát még jó ideig hajtani, te fogod tologatni. én inkább bébitaxit vagy kismotort vennék neki, úyg erősödik a lába is.
2011. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A Tescoban láttam egyet 5990.- ért! Nem keretes, de aranyos kis tricikli! Esetleg valaki vett már olyat? Nem tudom milyen lehet, én is azt keresek!

Az én babám március 13-án lesz 1 éves :)

2011. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
amit most lehet kapni a tescoban 5990-ért az nagyon jó!!!mi tavaly kaptuk az 1 éves szülinapjára!imádja a mai napig!nagyon strapa bíró,de könnyű és fémből van a váza.én el is adtam utána a babakocsinkat mert csak ezt használjuk a mai napig,még a hóban is ezen tologattam!
2011. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!