Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Je Porte mon bebe kendőt hol...

Je Porte mon bebe kendőt hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Hordozóházat tudom, de ők csak csütörtökön vannak ott, nekem pedig vasárnapig kellene egyet szereznem.

köszi


2012. okt. 25. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Hűha, boltot nem tudok:(, a mamai piacterén nézz szét, ott van most több eladó darab is, hátha találsz olyat, ami közel van Hozzátok és át tudnád venni.

Miért pont zsömbit szeretnél?

2012. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En a tunderlatta - n vettem
2012. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi

ezt kérték tőlem ajándékba, csak későn kapcsoltam:(

a tündérlátta az meg a hordozoház oldala,:((

akkor mást viszek helyette

2012. okt. 26. 18:31
 4/8 A kérdező kommentje:
van más hasonló nagyon jó (rugalmas stb) amit ajánlototk helyette?
2012. okt. 26. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
BOltban megvásárolható kendő az Amazonas, van rugalmas is, bár abban csak elöl lehet hordozni(a zsömbi az egyetlen, amiben háton is lehet), de van szövött kendőjük, vékonyabb fajta, újszülötthöz jó lehet:). B.endonban találsz, arra figyelj, hogy ne kézi szüvésű legyen mert azok nem frankók.
2012. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nézegettem a brendon oldalát. És ez a Cybex u.go? ezt ismered esetleg? néztem youtube videokat és ez is olyan rugalmas kendőnek tűnik...

De ha az amazonast mondod akkor az lesz:)

2012. okt. 26. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen rugalmasat szeretnél, akkor a Cybex rugalmasa talán jobb, formatartóbbnak érzem, nem "rágógumiszerűnek", csak nem jutott eszembe:). Éppen nemrég kötöttem egy ismerősömével, viszont ha kicsit hosszabb távon használhatót szeretnél(ami háton hordozásra is alkalmas, valamint az újszülöttek számára leginkább megfelelő egyrétegű kötéshez), akkor szövött és Amazonas:)
2012. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ajándék lesz

akkor az amazonas hosszabban kihasználható

köszi :)

2012. okt. 27. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!