Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Mi lehet vele?

SOS! Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

A lányom taknyos volt, elmúlt...köhögött, elmúlt...lázas lett, elmúlt...most meg estére csupa kiütés lett a hasa és a háta, meg pici hőemelkedése van (37,1)+ ma volt egy fura, narancssárgás pisi a pelusban.Meg többet alszik;de rosszul egyébként, csak később kel.

Nem evett semmi újat, nincs új fürdető, mosószer sem, semmi...

Voltunk már dokinál, picit piros a torka, ennyit mondott. Nurofent kapott pár napig.

Vajon van összefüggés, vagy véletlen ez a sorozat?

Volt valaki így?

Reggel irány a doki megint, de most nagyon ideges vagyok, ezért is kérdezek...


2012. okt. 26. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem kapott kúpot? Mert nálunk az után volt ilyen a pisije.
2012. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Jégtánc ***** válasza:
Pisi ha büdös akkor inkább még most menjetek be az ügyeletre
2012. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Büdös nem volt, csak narancsos színű. Nurofent kapott csak.
2012. okt. 26. 22:13
 4/12 anonim ***** válasza:

Én lányomnak amikor egyszer jött a foga (már nem tudom melyik), akkor mikor végre ki bujt, utána kapott 3 napos lázat, ami utólag jár piros kiütéssel...

Nem tudom segítettem-e, de mindegy is, mert tényleg reggel irány a doki!!

Jobbulást a picurnak!!

2012. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát a foga jön, az biztos! Talán picit megnyugodtam, mert pont 3 napig volt lázas...
2012. okt. 26. 22:20
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi :)
2012. okt. 26. 22:21
 7/12 anonim ***** válasza:
A kiütés lehet láztól, az én fiamnak volt ilyen. Rohantam vele a bőrgyógyászatra, ott mondták, hogy ez természetes. Reggel azért a pisire kérdezz rá az orvosnál. Írd meg majd, hogy mit mondott.
2012. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Pont az az érdekes, hogy tegnap meg ma már jól volt. Nem is volt láza.

Már mióta elaludt, ezen agyalok, meg hogy nem evett-e mégis valamit, meg ilyenek....

2012. okt. 26. 22:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiütést tényleg okozhat a láz. Narancssárga lehet a pisi, ha keveset iszik és koncentrálódik a vizelet. Vagy olyan színűt nem evett? Az én lányom a céklától pisit rózsaszínt.
2012. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

3 napos láznál nincs semmi más tünet, csak az hogy 3 napig aránylag magasabb a láza. Majd a 4. napon jönnek a kiütések (pici, apró, nem viszkető pöttyök), amik ugyancsak 2-3 napig tartanak. A sötétebb pisi lehet attól, hogy lázas volt - így több folyadékot igényelt volna, és picit koncentráltabbat (sűrűbbet) pisilt.


Ivott eleget a lázas napokon?

2012. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!