Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet a babákkal...

Hogyan lehet a babákkal megszerettetni az esti fürdetést?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos kisfiam nagyon rosszul viseli az esti fürcsit, kb. 1 hónapja volt egy rövid időszak, amikor élvezte, sőt mosolygott is fürdés közben, viszont azóta újra rémálom minden fürdés. Szeptembertől vinnénk babaúszásra, de félek, hogy azt is végig fogja üvölteni, szegény annyira kikészül, hogy utánna a szopizás alatt is még hüppög, alig akar megnyugodni. Van esetleg ötletetek, hogyan tehetnénk elviselhetőbbé a fürdést?
2009. aug. 10. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tul hideg vagy meleg a víz? Lehet akkor fürdik amikor nagyon éhes, vagy álmos? Nem ilyedt meg vmitől fürdés közben?

Nekem a lányom "ilyenkor " már szerette a a fürdést, ő 2 hónapos koráig ordította végig. Viszont csak hason volt hajlandó fürödni, mert hanyatt utált lenni. Nézegette a matricákat a kádon.

2009. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, a hasonfürdést még nem próbáltuk, bár nem igazán tudom, hogy ilyenkor hogy kell fogni a picit, de valahogy megpróbáljuk.


Üdv

2009. aug. 10. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom sokan utálják,de én annyira szeretek vele játszani fürdés közben is,lehet később rosszabb lesz,hogy mindent játéknak fog fel,de nem lehet kihagyni a poénokat...

Szóval én varrtam egy békeherceget a lányomnak,ami amúgy fürdetőkesztyű illetve báb is egyben....Amíg apa fogja én a békaherceg kezemmel,kiugrom a vízből és békahangon beszélek hozzá,fürdetem,puszilgatom,mmint a béka által én:D

Szoktunk énekelni is miközben mossuk a talpát lábát fejét búbját,ezt:D


Koszos lett a baba lábacskája

Megmosta hát neki a mamája

De nem tudta,hogy csikis a babája,

kacagásba fulladt a nagy pancsolása


Koszos lett a baba kezecskéje

Nézett nagyokat is az öreg néne

Tégy rá egy kis szappant,dörzsöld össze

Szép tiszta lesz végül Helka(a lányom:D) keze:D


Tele már a pocód?Jajjj de tele:D

Meg is mosthatja mami?Meg meg meg

Körkörösen sikáljuk?Yup Yup Yup(ez nálunk az igen)

Tele is tiszta is,ejjj de ügyik vagyunk:D


Mi maradt még hátra?Tudod-e

Mert a mami elfelejtette:D

Anyu hát nem látsz ki a fejedből

Mossád már a bukóm mert Oá Oá Oá:D

2009. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...hát ez aranyos :-D
2009. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!